Dzisiaj, w pierwszą niedzielę miesiąca, o godz. 16.00 w kościele odbędzie się konferencja różańcowa, a o godz. 17.00 sprawowana będzie Msza św. w intencjach różańcowych.

Zachęcamy do uczestnictwa w wielkopostnych nabożeństwach pasyjnych. Gorzkie Żale odprawiamy w niedziele o godz. 18.00 oraz w środy i soboty o godz. 17.30, zaś Drogę Krzyżową w piątki – o godz. 16.00 dla dzieci, na 17.00 zapraszamy dorosłych, a na 19.00 młodzież.

W czwartek rozpoczniemy Nowennę przed Uroczystością św. Józefa, naszego Patrona. W dni powszednie odprawiać ją będziemy po Eucharystii wieczornej, a w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 17.00.

Wszystkich panów zapraszamy w najbliższy wtorek na Mszę św. o godz. 18.00.

Zebranie zespołu redakcyjnego naszej gazety parafialnej „Ku Wspólnocie” odbędzie się w piątek, 11 marca, po wieczornej Eucharystii, w sali konferencyjnej.

Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary pieniężne, dary rzeczowe i wszelką pomoc niesioną braciom Ukraińcom, za każdy odruch serca, i prosimy o dalsze wsparcie. Potrzebna jest trwała żywność, środki czystości, a przede wszystkim materiały opatrunkowe, bandaże, leki przeciwbólowe itp. Można je składać w zakrystii ministranckiej przed i po każdej Mszy św. lub przynosić do kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania (od 16.00 do 18.00). Do skarbon pod chórem i do puszek przed kościołem zbierane są ofiary pieniężne. Rodziny, które mogą i chcą przyjąć w swoich domach uchodźców z Ukrainy prosimy o zgłaszanie adresów w zakrystii lub kancelarii.

Bardzo gorącą prosimy także o żarliwą modlitwę w intencji pokoju za naszą wschodnią granicą.

Zainteresujmy się prasą katolicką. Pod chórem można nabyć „Niedzielę” i „Gościa Niedzielnego”, a w zakrystii i w naszym parafialnym sklepiku także „Miłujcie się” i „Różaniec”.

Komentarze zostały wyłączone.