Od kilku tygodni w dni powszednie od godz. 10.00 do 18.00 w naszym kościele wystawiony jest Najświętszy Sakrament do adoracji. Niestety były takie chwile, kiedy w świątyni nie było ani jednej osoby. Aby takie sytuacje się nie powtarzały, za względów bezpieczeństwa, prosimy, aby poszczególne osoby wybrały sobie jakąś godzinę czy kilka w przeciągu tygodnia, kiedy na pewno będą obecne w kościele. Pod chórem wyłożone są listy, na które można się wpisywać.

Rozpoczął się maj – miesiąc w szczególny sposób poświęcony Matce Bożej. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które dzisiaj i w kolejne niedziele odprawiać będziemy o godz. 18.00, zaś w dni powszednie o godz. 17.30, na zakończenie całodziennej adoracji Najświętszego Sakramentu. Nie będzie tradycyjnych „majówek” pod figurą św. Józefa o godz. 20.30; zachęcamy, aby o tej porze łączyć się za pośrednictwem YouTube ze wspólnotą kapłańską naszej parafii odmawiającą w kościele różaniec.

Przypominamy, że w czwartki w okresie wielkanocnym o godz. 19.00 celebrujemy nabożeństwo Via lucis – drogi światła. Zachęcamy do uczestnictwa.

Spotkanie ze Słowem Bożym w duchu Lectio divina odbędzie się w piątek o godz. 19.00. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby lepiej przygotować się do niedzielnej Liturgii.

W piątek przypada uroczystość św. Stanisława, głównego patrona Polski. Podczas Mszy św. o godz. 18.00 modlić się będziemy w intencji ks. Prałata Stanisława Dziwulskiego z okazji jego imienin.

W przyszłą niedzielę zbierane będą ofiary na potrzeby naszego Seminarium Duchownego.

Komentarze zostały wyłączone.