• Dzisiaj i za tydzień, w niedzielę palmową, Msze św. sprawowane będą wg zwykłego porządku niedzielnego.
  • W dni powszednie Msze św. odprawiane są o godz. 7.00, 8.00 i 18.00. Ponieważ nie będzie rekolekcji, które miały się dzisiaj rozpoczęć, Msze św. w intencjach zaplanowanych na poniedziałek, wtorek i środę na godz. 9.00 i 11.00 zostaną odprawione w te dni o godz. 8.00, a Msza św. zaplanowana na środę na godz. 19.30 sprawowana będzie o godz. 18.00.
  • Dzisiaj o godz. 18.00 oraz w środę i w sobotę po Mszy św. o godz. 18.00 będą gorzkie żale, a w piątek o godz. 17.00 droga krzyżowa.
  • Zarówno w Eucharystii jak i w nabożeństwach może uczestniczyć maksymalnie 5 osób. Jeżeli będzie więcej chętnych, Msza św. sprawowana będzie także w kościele dolnym, ale też maksymalnie dla 5 osób. Bardzo prosimy, aby dać możliwość uczestniczenia w Eucharystii przede wszystkim tym osobom i rodzinom, które zamówiły daną intencję mszalną.
  • W dni powszednie od godz. 10.00 do 18.00 wystawiony jest Najświętszy Sakrament. W tym czasie kapłan pełni dyżur w konfesjonale; zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. O pełnych godzinach udzielana jest Komunia św.. Pamiętajmy, że podczas adoracji obowiązują takie same zasady jak podczas Mszy św. – w kościele może przebywać jednocześnie najwyżej 5 osób.
  • Codziennie o godz. 20.30 nasi kapłani gromadzą się w kościele na modlitwie różańcowej.
  • Zapraszamy do wspólnej modlitwy i duchowej łączności ze wspólnotą parafialną za pośrednictwem internetu. Jest to możliwe podczas Mszy św. w niedziele o godz. 10.00 i 19.00, a w dni powszednie o godz. 18.00, gorzkich żali, drogi krzyżowej oraz wieczornej modlitwy różańcowej. Zachęcamy także do uczestniczenia w Mszach św., nabożeństwach i rekolekcjach transmitowanych przez telewizję, radio oraz internet. Polecamy rekolekcje głoszone codziennie o godz. 10.00 przez naszego rezydenta ks. Krzysztofa Krzaczka. Można w nich uczestniczyć za pośrednictwem internetu.
  • Kancelaria parafialna jest nieczynna. W spawach bardzo ważnych, jak np. pogrzeb, prosimy kontaktować się telefonicznie z księdzem dyżurnym. Numer zamieszczony jest na stronie internetowej, w kruchcie kościoła oraz na drzwiach wejściowych do domu parafialnego od strony ul. Rymwida.

Komentarze zostały wyłączone.