OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Przypominam, że do 8 listopada duszom w czyśćcu możemy ofiarować dar odpustu zupełnego za pobożne nawiedzenie cmentarza i zmówienie modlitwy w ich intencji, spełniwszy pozostałe zwykłe warunki odpustu, to znaczy: stan łaski uświęcającej, przyjęcie Komunii Świętej, odmówienie modlitwy w intencjach wyznaczonych przez Ojca Świętego, wyzbycie się przywiązania do grzechu, nawet lekkiego. Codziennie po Mszy Świętej o godz. 18.00 a w niedziele o godz.18.00 modlimy się też za zmarłych na wypominkach, które można jeszcze składać w zakrystii lub kancelarii. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli przygotować i roznieść karty wypominkowe do naszych parafian. Prosimy o pomoc w dostarczeniu do parafii wypominek od osób, które nie mogą przyjść do kościoła.

2. Prosimy nowych mieszkańców naszej parafii o zgłoszenie się do kancelarii parafialnej.

3. Msza święta w intencji rozeznania powołani oraz o dobrego męża i żonę we czwartek o godz. 19 w kościele dolnym, następnie warsztaty w Centrum Młodych pod tytułem „zakochani – ukryci w Miłości Ojca”.

4. W sobotę, 11 listopada, w liturgiczne wspomnienie św. Marcina, przypada nasze Narodowe Święto Niepodległości. Msza Święta w intencji Ojczyzny o godz. 10:00.

5. Oaza rodzin zaprasza naszych parafian, również dzieci do wspólnego radosnego świętowania Dnia Niepodległości. Zapraszamy w dniu 11 listopada na godz. 16:00 do sali konferencyjnej.

6. W przyszłą sobotę o godz. 19 odbędzie się w Centrum Młodych spotkanie z gośćmi ze Słowenii przygotowujące do wyjazdu na Europejskie Spotkanie Młodych w Lubljanie, następnie modlitwa w duchu Taize w kościele dolnym.

7. W przyszłą niedzielę o godz. 15:00 w kościele dolnym odbędzie się dzień skupienia dla narzeczonych. Przypominamy, że konferencje dla narzeczonych odbywają się w każdy czwartek o godz. 19:00 w sali św. Józefa.

8. Adoracja Najświętszego Sakramentu w kościele dolnym w dni powszednie od godz. 8:30 do 18:00. W poniedziałki modlimy się w intencji pokoju w godz. 19:00-20:30. Serdecznie zapraszamy.

9. Zachęcamy do czytania Słowa Bożego oraz prasy katolickiej i odwiedzenia naszego sklepiku z książkami i dewocjonaliami.

Komentarze zostały wyłączone.