OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Przeżywamy dzisiaj niedzielę biblijną. W naszym sklepiku możemy zaopatrzyć się w książeczkę „ Biblia w 365 dni”.

2.  W najbliższy czwartek, Mszą świętą o godz. 7.00 rozpoczniemy comiesięczną, całodobową adorację Najświętszego Sakramentu w ramach nabożeństwa „ 24 godziny dla Pana”. Serdecznie zapraszamy do kościoła dolnego.

3. Trwamy na modlitwie w intencji dzieci nienarodzonych, których życie jest zagrożone. Łączymy się duchowo z uczestnikami „ Marszu dla życia”.

4. Dzisiaj przeżywamy też ustanowione przez Sejm RP na pamiątkę rocznicy przyjęcia chrztu przez księcia Mieszka I święto Chrztu Polski.

5. Od maja zapraszamy do nowego żłobka na terenie naszej parafii przy ul. Pana Balcera 9. Placówka przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 3 lat. Więcej informacji na stronie www.maluch.net

6. W następny weekend będzie zbiórka makulatury. Kontener będzie ustawiony na parkingu.

7. Do końca maja można się zapisać na kurs przygotowujący do przyjęcia sakramentu bierzmowania w roku 2025. Zapisy dotyczą młodzieży obecnej kl. 7, a można ich dokonać u ks. Damiana we wtorki do 16.00 do 18.00 w kancelarii parafialnej. Osoby ochrzczone poza naszą parafią prosimy o przyniesienie na pierwsze spotkanie aktu chrztu z parafii, gdzie dziecko było ochrzczone.

8. Zapraszamy do lektury Słowa Bożego i prasy katolickiej.

Komentarze zostały wyłączone.