OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dziękujemy wszystkim, którzy w minionym tygodniu brali udział w modlitwie 24 godziny dla Pana.

2. Zapraszamy wszystkich Parafian do wspólnej modlitwy z Maryją, naszą Matką, Królową i Orędowniczką. Każdego wieczoru o godz. 17.30 spotykamy się w kościele na nabożeństwie majowym, natomiast o godz. 20.30  modlimy się przy figurze św. Józefa śpiewając litanię i pieśni maryjne.

3. Jutro zwrócimy się w sposób szczególny do Maryi jako Matki wszystkich wierzących – Matki Kościoła. Zapraszamy do wspólnej modlitwy podczas Mszy o godz. 7.00, 8.30,10.00 i 18.00.

4. W najbliższą środę, 22 maja o godz. 18.00, młodzież z naszej parafii przyjmie sakrament bierzmowania z rąk Ks. Bpa Adama Baba. W czwartek, 23 maja, oddamy cześć Jezusowi Chrystusowi, Najwyższemu i Wiecznemu Kapłanowi.

5. 26 maja kolejny raz ulicami Lublina przejdzie Marsz dla życia i rodziny. Początkiem spotkania będzie Msza Święta w Archikatedrze Lubelskiej o godz. 15.00. Bezpośrednio po jej zakończeniu przejdziemy ulicami miasta, aż do Ogrodu Saskiego, gdzie pośród piękna zabytkowego parku będzie można przeżywać radość dzieci i wdzięczność dzieci Bożych. Dla najmłodszych będą przygotowane tam liczne atrakcje, między innymi piknik rodzinny.

Całość zakończy się koncertem. Serdecznie zapraszamy

6. W przyszłą niedzielę przypada święto naszych mam. W tym dniu będziemy się modlić za nasze kochane mamy. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w ich intencji.

7. W następny czwartek, 30 maja, przypada uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa.

8. Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 22 przy ul. Rzeckiego 10 zaprasza kandydatów do klas pierwszych. Dodatkowa rekrutacja elektroniczna rozpoczęła się w piątek 17 maja.

9. Zapraszamy do lektury Słowa Bożego i prasy katolickiej.

Komentarze zostały wyłączone.