1. W tym tygodniu po Mszach św. wieczornych modlimy się nowenną przygotowującą nas do przeżycia święta Miłosierdzia Bożego.
  2. W pierwszy czwartek miesiąca zapraszamy na wieczorne nabożeństwo w intencji powołanych do służby Bożej oraz o nowe i święte powołania.
  3. W pierwszy piątek miesiąca przed południem odwiedziny chorych; adoracja Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa po mszy świętej o godz.7.00. Okazja do spowiedzi świętej podczas Mszy świętych porannych i od godz.16.00. Kancelaria parafialna tego dnia będzie nieczynna.
  4. W sobotę przed wieczorną Eucharystią odprawimy nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny, które rozpocznie się o godz.17.00.
  5. Dziękujemy wszystkim, którzy czynnie zaangażowali się w przygotowanie liturgii Triduum Paschalnego oraz w przygotowanie dekoracji na te święte Dni.
  6. Dziękujemy także wszystkim, którzy uczestniczyli w Liturgiach tych dni.
  7. Wszystkim naszym parafianom i gościom życzymy Świąt pełnych wiary w Boga, miłości do siebie nawzajem i nadziei na to, że z Bożą łaską stać się może to co po ludzku wydaje się niemożliwe.

Komentarze zostały wyłączone.