OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dzisiaj o godz. 16.00 zmiana tajemnic w kołach żywego różańca.

2. Pod chórem znajduje się nowy numer naszej gazety parafialnej
„ Ku Wspólnocie”. Prosimy pobrać go dla siebie i swoich sąsiadów.

3. We wtorek, 6 grudnia, w liturgii przypada wspomnienie Świętego Mikołaja, biskupa. To dzień, kiedy obdarowujemy się prezentami. Niech nie zabraknie życzliwości i dobroci wobec wszystkich, szczególnie najbardziej potrzebujących.

4. W czwartek, 8 grudnia, będziemy obchodzili uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. W tym dniu Kościół upamiętnia tajemnicę Maryi, która jako jedyna z ludzi została poczęta bez zmazy grzechu pierworodnego. W naszej świątyni Msze Święte tego dnia o godz. 7.00, 8.30, 10.00 i 18.00. O godz. 12:00 zapraszamy na modlitwę w Godzinie Łaski.

5. Msze Święte roratne sprawowane są codziennie o godz. 6.30. Serdecznie zapraszamy! Zabierzmy ze sobą lampiony.

6. Za tydzień rozpoczniemy rekolekcje adwentowe, które będzie prowadził O.Ireneusz Byczkiewicz, redemptorysta, proboszcz Sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Krakowie. Prosimy o modlitwę o owocne przeżycie tego czasu łaski.

7. Również w przyszłą niedzielę o godz. 15:00 w dolnym kościele dzień skupienia dla narzeczonych.

8. Po Mszach Świętych można nabyć świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Zachęcamy do wsparcia tej inicjatywy. W zakrystii są także do nabycia pobłogosławione opłatki na stół wigilijny. Zachęcamy do zaopatrzenia się w zdrapki adwentowe: to piękna pomoc w przygotowaniu na święta zarówno dla dzieci i dorosłych.

Komentarze zostały wyłączone.