OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego. Śmierć i zmartwychwstanie Chrystusa najdobitniej przekonują nas o tym, że Bóg jest Miłością, że potrafi jedynie kochać i przebaczać. Zapraszamy na godz. 15:00 na Koronkę do Bożego Miłosierdzia i Mszę Świętą.

Dzisiaj obchodzimy też patronalne święto CARITAS i rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. Ofiarami do puszek pod chórem wspieramy dobre dzieła naszej Archidiecezjalnej CARITAS.

2.Dzień skupienia dla narzeczonych odbędzie się w dniu dzisiejszym w dolnym kościele o godz. 15:00. Przypominamy, że nauki przedmałżeńskie odbywają się we czwartki o godz. 19:00 w sali św. Józefa.

3. Kolejne uwielbienie, które przygotowuje nas do przeżywania Światowych Dni Młodzieży dzisiaj po Mszy św. o godz. 19:00. Nasza parafialna schola i Centrum Duszpasterstwa Młodzieży zaprasza do wspólnej modlitwy.

4. W środę zapraszamy na nabożeństw z cyklu „Idźmy do św. Józefa”. Odbędzie się ono po Mszy św. o 18.00

5. W piątek po Mszy św. o godz. 18:00 zapraszamy na nabożeństwo Drogi Światła.

6. Przyszła niedziela rozpoczyna tydzień biblijny. Niech to będzie nasz czas spotkania z Jezusem w Słowie Bożym. Po Mszy Świętej o godz. 19:00 odbędzie się uwielbienie z cyklu Silent Disco.

7. Wakacyjne rekolekcje Oazowe to dobra okazja do wzrostu duchowego, modlitwy i formacji, wyjazdu z przyjaciółmi i nawiązania nowych znajomości, odpoczynku oraz zabawy. Zapraszamy dzieci od 3 klasy Szkoły Podstawowej oraz młodzież. Szczegółowe informacje na plakacie pod chórem lub wydrukowane w zakrystii i u ks. Damiana.

8. Sympatyków św. o. Pio zapraszamy na wyjazd z grupą parafialną oraz z Poczekajki do Lasek, szczególnego miejsca i „Zakładu dla Niewidomych” założonego z inicjatywy bł. Róży Czackiej. Przewodnikiem duchowym będzie kapucyn o. prof. Andrzej Derdziuk. Szczegóły w gablocie parafialnej i w zakrystii.

9. Młodzież z klas siódmych pragnącą przygotować się do sakramentu bierzmowania w następnym roku szkolnym zapraszamy wraz z rodzicami na rozmowę i zapisy w kancelarii, najlepiej w poniedziałki u ks. Damiana. Młodych ochrzczonych poza naszą parafią prosimy o przyniesienie aktu chrztu. Zapisy trwają do końca czerwca. Szczegóły są wydrukowane i dostępne w zakrystii.

10. Zachęcamy do czytania Słowa Bożego oraz prasy katolickiej.

Komentarze zostały wyłączone.