1. Wczoraj zakończyliśmy wizytę duszpasterską w naszej parafii. Bardzo serdecznie dziękujemy za życzliwe przyjęcie, za każde dobre słowo, za podzielenie się radościami i troskami dnia codziennego, a nade wszystko – za wspólną modlitwę. Dziękujemy także za wszystkie ofiary przekazane na potrzeby parafii. Bóg zapłać!
  2. Dzisiaj o godz. 14.00 w sali konferencyjnej odbędzie się spotkanie opłatkowe Koła Przyjaciół Radia Maryja. Serdecznie zapraszamy członków Koła a także wszystkich słuchaczy i sympatyków Radia Maryja – zarówno tych starszych jak i młodzież – do wspólnego świętowania.
  3. We wtorek o godz. 19.00 sprawowana będzie Msza św. w intencji kobiet. Zapraszamy w imieniu społeczności związanej z portalem urzekająca.pl.
  4. Spotkanie formacyjne Grupy Modlitewnej św. o. Pio odbędzie się w piątek, 25 stycznia, o godz. 16.30 w sali św. Wawrzyńca. Zapraszamy wszystkich czcicieli św. o. Pio. O godz. 18.00 w tym dniu sprawowana będzie Msza św. wotywna w intencjach zbiorowych; po Eucharystii oddamy cześć relikwiom Świętego.
  5. W piątek odbędzie się także pierwsza po dłuższej przerwie spowodowanej świętami i wizytą duszpasterską Lectio divina. Rozpocznie się o godz. 17.00 w kościele.
  6. Serdecznie zapraszamy na ostatni w tym okresie w naszym kościele koncert kolęd. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 17.00 kolędy, a także utwory patriotyczne i okolicznościowe śpiewać będą: Aleksandra Bubicz-Mojsa – sopran, Mariola Zagojska – sopran i Robert Mojsa – tenor, a towarzyszyć im będą: Magdalena Maciąg – skrzypce i Agnieszka Schulz-Brzyska – fortepian. Wstęp wolny.
  7. Przypominamy, że w dniach 9 – 16 lutego organizujemy zimowisko dla dzieci w Kluszkowcach u podnóża Gorców. W programie jest m.in. nauka i doskonalenie jazdy na nartach oraz zwiedzanie Niedzicy, Starego Sącza, Szczawnicy i Krościenka. Zapisy i wszelkie informacje w zakrystii i w kancelarii.
  8. Jak zawsze zachęcamy do lektury prasy katolickiej. „Niedzielę” i „Gościa Niedzielnego” można nabyć pod chórem, a inne czasopisma w naszym parafialnym sklepiku.

Komentarze zostały wyłączone.