Dzisiaj o godz. 18.00 w sali św. Stanisława Kostki odbędzie się spotkanie opłatkowo-formacyjne Grupy Modlitewnej św. o. Pio. W spotkaniu będzie uczestniczył dzisiejszy kaznodzieja, o. Roman Rusek, krajowy asystent grup modlitewnych św. o. Pio. Na spotkanie zapraszamy członków grupy, a także wszystkich czcicieli świętego, którzy chcieliby poznać tę wspólnotę i przyłączyć się do niej. Informujemy również, że nasza parafialna Grupa Modlitewna św. o. Pio w każdy ostatni piątek miesiąca ma spotkanie formacyjne, a w każdy czwartek od godz. 13.00 do 14.00 prowadzi czuwanie przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Szczegółowe informacje na temat grupy można uzyskać u ks. Damiana Szewczyka, opiekuna grupy, oraz na stronie internetowej parafii.

W tym tygodniu odbędzie się spotkanie Akcji Katolickiej. Będzie ono wyjątkowo we wtorek, po wieczornej Mszy św., w czytelni czasopism.

Spotkanie opłatkowe Legionu Maryi odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 14.00. W przyszłą niedzielę będzie też spotkanie opłatkowe Koła Przyjaciół Radia Maryja; również o godz. 14.00.

Małżeństwa z Domowego Kościoła już dzisiaj zapraszają na spotkanie informacyjne, podczas którego będzie można zapoznać się z oazową formacją adresowaną do rodzin. Spotkanie odbędzie się 2 lutego o godz. 16.00 w sali konferencyjnej.

Jutro ostatni dzień wizyty duszpasterskiej. Odwiedzimy mieszkańców bloków przy ul. Kazimierza Wielkiego 1, 3 i 9 oraz tych parafian, którzy nie mogli przyjąć księdza w wyznaczonym terminie. Adresy można jeszcze zgłaszać w zakrystii.

Już dzisiaj serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyjęli kolędującego kapłana w swych domach. Dziękujemy za każde dobre słowo, za podzielenie się radościami i troskami dnia codziennego, a nade wszystko – za wspólną modlitwę. Dziękujemy także za wszystkie ofiary przekazane na potrzeby parafii. Bóg zapłać!

Jak zawsze zachęcamy do lektury prasy katolickiej. „Niedzielę” i „Gościa Niedzielnego” można nabyć pod chórem bądź w zakrystii, a inne czasopisma w naszym parafialnym sklepiku.

Komentarze zostały wyłączone.