Dzisiaj po Mszy św. o godz. 13.00 w sali konferencyjnej odbędzie się spotkanie opłatkowe Koła Przyjaciół Radia Maryja. Zapraszamy członków Koła oraz wszystkich słuchaczy i sympatyków Radia Maryja.

Dzisiaj swoje spotkanie opłatkowe będzie miał też Legion Maryi. To spotkanie będzie miało miejsce w sali św. Stanisława Kostki, także po Eucharystii o godz. 13.00.

We wtorek o godz. 19.00 sprawowana będzie Msza św. w intencji kobiet, na którą zapraszają panie związane z portalem urzekająca.pl.

Spotkanie formacyjne grupy Modlitewnej św. o. Pio odbędzie się w piątek o godz. 16.30 w sali św. Wawrzyńca. Zapraszamy członków grupy oraz wszystkich innych czcicieli św. o. Pio, którzy chcieliby przyłączyć się do tej wspólnoty. Spotkania odbywają się w oparciu o materiały opracowane przez krajowego asystenta grup modlitewnych św. o. Pio, o. Romana Ruska, którego gościliśmy w poprzednią niedzielę.

Po przerwie spowodowanej wizytą kolędową wznawiamy spotkania ze Słowem Bożym w duchu Lectio divina. Zapraszamy w piątek na godz. 17.00 do kościoła.

Najbliższa sobota jest pierwszą miesiąca. O godz. 17.00 odprawimy nabożeństwo fatimskie z procesją światła. W Eucharystii sprawowanej o godz. 19.00 uczestniczył będzie chór Fidela al Muziko.

W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy święto Ofiarowania Pańskiego, zwane potocznie świętem Matki Bożej Gromnicznej. Na początku każdej Eucharystii święcić będziemy gromnice. Tradycyjnie w to święto obchodzony jest dzień życia konsekrowanego; z tej racji ofiary zebrane na tacę przeznaczone będą na potrzeby zakonów kontemplacyjnych.

Małżeństwa z Domowego Kościoła zapraszają na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w przyszłą niedzielę, 2 lutego, o godz. 16.00 w sali konferencyjnej.

Wszystkich pielgrzymów z grupy nr 2 pieszej pielgrzymki na Jasną Górę zapraszamy w przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 17.00, a po Mszy św. na spotkanie opłatkowe do sali św. Stanisława Kostki.

Nadzwyczajnych szafarzy Komunii św. zapraszamy na spotkanie formacyjne w następny poniedziałek, 3 lutego, po wieczornej Mszy św., w sali konferencyjnej.

Bardzo gorąco zachęcamy, zwłaszcza ludzi młodych, do śpiewania w naszym parafialnym chórze. Słowa szczególnej zachęty kierujemy do tych, którzy śpiewali kiedyś w chórach, scholach czy innych zespołach wokalnych, a także do tych, którzy deklarowali już gotowość wstąpienia w szeregi naszego chóru. Próby odbywają się w środy i piątki o godz. 19.00 w sali św. Cecylii.

W naszym sąsiedztwie będzie otwarta nowa przychodnia lekarska, w której 8 lutego będą prowadzone bezpłatne badania profilaktyczne. Szczegóły na plakacie.

Zachęcamy do lektury Słowa Bożego i prasy katolickiej. Pod chórem, jak zawsze, można nabyć „Niedzielę” i „Gościa Niedzielnego”, a dzisiaj, w niedzielę Słowa Bożego, także Biblię i inne książki religijne, które co tydzień są do kupienia w naszym parafialnym sklepiku. Dzisiaj w sklepiku można się zaopatrzyć także w gromnice.

Komentarze zostały wyłączone.