Lubelska Szkoła Ewangelizacji Miriam zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Silent Disco. Odbędzie się ono dzisiaj, po Mszy św. o godz. 19.00.

W piątek przeżywać będziemy uroczystość Zwiastowania Pańskiego. W naszym kościele Msze św. odprawione będą o godz. 7.00, 8.30, 10.00 oraz po południu o 18.00. Po każdej Mszy św. będzie można podjąć się duchowej adopcji dziecka poczętego. Jak w każdy piątek Wielkiego Postu o godz. 16.00, 17.00 i 19.00 będzie nabożeństwo drogi krzyżowej. W odpowiedzi na apel papieża Franciszka przed drogą krzyżową o godz. 17.00 zawierzymy Niepokalanemu Sercu Maryi Rosję i Ukrainę.

Małżeństwa, narzeczonych, a także pary żyjące w związkach niesakramentalnych zapraszamy do udziału w cyklu wieczornych spotkań, gdzie można będzie na nowo poznać siebie i umocnić swój związek. Pierwsze spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek o godz. 19.00 w sali św. Stanisława Kostki. Więcej informacji u ks. Tomasza.

W najbliższą sobotę w naszej parafii będzie miał miejsce Archidiecezjalny dzień skupienia Akcji Katolickiej.

W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. młodzież z KSM-u rozprowadzać będzie palmy wielkanocne.

W Szkole Podstawowej nr 22 im. Bolesława Prusa przy ul. Rzeckiego rozpoczął się nabór do klas pierwszych na rok szkolny 2022/2023. Szczegóły na stronie internetowej szkoły.

Centrum Dziennego Pobytu dla Seniorów Nr 4 przy ul. Pozytywistów 16 zaprasza osoby starsze, które w gronie rówieśników pragną zdrowo, pożytecznie i przyjemnie przeżyć wolny czas. Ośrodek otwarty jest od poniedziałku do piątku w godz. Od 7.30 do 15.30. Więcej informacji na plakatach oraz ulotkach wyłożonych na stołach pod chórem.

Miejski Urząd Pracy w Lublinie zaprasza do korzystania z dostępnej dla osób młodych szerokiej oferty wsparcia. Można zyskać nie tylko ubezpieczenie zdrowotne, ale przede wszystkim łatwy dostęp do ofert pracy i miejsc czekających na stażystów, czy też wziąć udział w szkoleniu zawodowym. Na osoby z pomysłem na własną działalność gospodarczą czekają dotacje na jej rozpoczęcie. Wszystkie szczegóły znajdują się na stronie: muplublin.praca.gov.pl, a formalności można szybko załatwić przez internet.

Do skarbon obok głównych drzwi wejściowych do kościoła można składać ofiary na pomoc Ukrainie. Cały czas przyjmujemy także dary rzeczowe: materiały opatrunkowe, bandaże, środki przeciwbólowe, środki przeciwzapalne itp. medykamenty. Za każdy gest solidarności z potrzebującymi serdeczne dziękujemy. Prosimy także o modlitwę o pokój na Ukrainie. W tej intencji ofiarujemy codzienny popołudniowy różaniec, a w poniedziałki od godz. 19.00 do 21.00 trwamy na modlitewnym czuwaniu przed wystawionym Najświętszym Sakramentem.

Zainteresujmy się prasą katolicką. Pod chórem można nabyć „Niedzielę” i „Gościa Niedzielnego”, a w zakrystii i w naszym sklepiku także inne czasopisma.

Komentarze zostały wyłączone.