Czym jest ten kurs?

To weekendowe spotkanie, w czasie którego chcemy w żywej i prostej formie przekazać Ci Dobrą Nowinę. To szansa, aby doświadczyć wiary w zupełnie nowy sposób i zobaczyć, że jesteś ukochanym dzieckiem Boga!

Doświadczając tego, że jesteś kochany/kochana przez Stwórcę i, że On jest Ojcem pełnym dobroci, zdobędziesz nowe siły do życia i dzielenia się tą miłością z innymi.

Ten weekend podzieli twoje życie na dwa etapy: przed kursem i po nim.Nie wierzysz? Sprawdź!

Wstań z kanapy i wyjdź Bogu na spotkanie!

On chce Ci dać zupełnie NOWE ŻYCIE!

Kiedy: 14-16 kwietnia 2023

Gdzie: Centrum Duszpasterstwa Młodzieży w Lublinie
 Ul. Filaretów 7, 20-400 Lublin (https://goo.gl/maps/fDpQ3m7YoQx8UpKq8)

Zapisy: do 11 kwietnia 2023 r., lub do wyczerpania miejsc.

Koszt uczestnictwa: 120 PLN

W cenę wliczone są: kolacja w piątek, obiad i kolacja w sobotę, obiad w niedzielę, ciastka, kawę / herbatę, materiały dydaktyczne)

Szczegóły wydarzenia:

Kurs Nowe Życie to rekolekcje przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Jest to kurs dochodzony – nie przewidujemy noclegów dla uczestników. 

Kurs jest całością – wszystkie wydarzenia będące w piątek, sobotę i niedzielę tworzą spójną całość i nie ma możliwości uczestniczenia tylko w wybranych dniach, bądź godzinach.  

Kurs rozpocznie się w piątek o godzinie 18:00 Eucharystią w kościele, przy czym recepcja będzie na Ciebie czekać od godziny 17:30. W sobotę będziemy mieć wypełniony cały dzień od godziny 8 do około 21, oczywiście w ciągu dnia zaplanowane są przerwy kawowe i czas na posiłek. W niedzielę rozpoczniemy podobnie jak w sobotę, ale skończymy około godziny 15.00.

Potwierdzeniem obecności na kursie jest zadatek w wysokości 50 PLN przy zapisie (w przypadku rezygnacji z kursu zadatek nie jest zwracany), pozostałą kwotę należy uiścić w dniu rozpoczęcia kursu podczas rejestracji w recepcji. Można również wpłacić pełną kwotę przy zapisie online.

W przypadku problemów z rejestracją proszę kontaktować się za pomocą wiadomości SMS z koordynaorem kursu dostępnym pod numerem 509-121-979.

Czekamy na Ciebie 🙂

Komentarze zostały wyłączone.