1. W najbliższy czwartek przeżywać będziemy uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej, potocznie zwaną uroczystością Bożego Ciała. Msze św. w naszym kościele sprawowane będą o godz. 7.00, 8.30, 10.00 (po tej Eucharystii wyruszy procesja eucharystyczna), kolejne Msze św. będą o godz. 13.00 oraz o 17.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 19.00. Procesja przejdzie, jak co roku, ulicami: Wallenroda, Grażyny, Rymwida, Filaretów, Zana, Wallenroda. Prosimy o przystrojenie okien i balkonów na trasie procesji. Słowo Boże będzie głosił ks. Mikołaj Dudziński.

Ołtarze przygotują: przy ul. Rymwida – harcerze, przy ul. Filaretów – Legion Maryi i grupa Ojca Pio, przy os. Prusa – Oaza Rodzin i przy ul. Zana – Neokatechumenat. Wyposażenie do dekoracji ołtarzy wydawał będzie p. kościelny w środę po Mszy św. wieczornej. Nauka sypania kwiatów dla dziewczynek będzie we wtorek po Mszy św. wieczorowej. Ofiary złożone na tacę w uroczystość Bożego Ciała przeznaczone będą na Centrum Jana Pawła II w Lublinie.

Wszystkich, którzy pragną pomóc w organizacji procesji Bożego Ciała poprzez posługę niesienia sztandarów, baldachimu czy przygotowania ołtarzy prosimy o kontakt z ks. Zbigniewem i ks. Tomaszem.

2. Sanktuarium św. Rodziny w Lublinie zaprasza na wydarzenia, które będą miały miejsce w najbliższym tygodniu: w poniedziałek spotkanie Rodziny Radia Maryja o godz. 18:00 i piątek uroczystości odpustowe upamiętniające pobyt św. Jana Pawła II w Lublinie.

3. Zapraszamy na nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Jezusowego w dni powszednie o godz. 17:30 a w niedzielę i uroczystości o godz. 18:00.

4. Przypominamy, że w każdy poniedziałek po Mszy św. wieczorowej do godz. 20:30 w dolnym kościele modlimy się w intencji pokoju. Serdecznie zapraszamy.

4. Dzień skupienia dla narzeczonych odbędzie się w przyszłą niedzielę w kościele dolnym o godz. 15:00.

Komentarze zostały wyłączone.