Rozpoczynający się listopad jest miesiącem szczególnej modlitwy w intencji zmarłych. Dzisiaj o godz. 18.00 odprawimy pierwsze nabożeństwo wypominkowe, a o godz. 19.00 sprawowana będzie Msza św. w intencji wszystkich zmarłych poleconych modlitwom naszej wspólnoty parafialnej w tegorocznych wypominkach.

Jutro Dzień Zaduszny – wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych. W naszym kościele Msze św. odprawiane będą o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 17.00 i o godz. 19.00 w intencji wszystkich zmarłych poleconych w wypominkach. Różaniec wypominkowy odmówimy o godz. 18.00. Kancelaria parafialna jutro będzie nieczynna.

Przez cały listopad nabożeństwa wypominkowe odprawiać będziemy w niedziele o godz. 18.00, a w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00. Prosimy o składanie kart wypominkowych w tych samych kopertach, w których były one dostarczone, bo na tych kopertach wydrukowana jest data nabożeństwa.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek po południu będą dwie Msze św. – o godz. 17.00 (z udziałem dzieci) i o 18.00. Spowiedź podczas Mszy św. porannych i po południu, po nabożeństwie pokutnym, które rozpocznie się o godz. 16.00. W sobotę nabożeństwo fatimskie z procesją światła odprawimy o godz. 17.00.

Konferencja różańcowa, która zazwyczaj odbywa się w pierwszą niedzielę miesiąca, z powodu przypadającej dzisiaj uroczystości zostaje przełożona na przyszłą niedzielę.

Całodzienne wystawienie Najświętszego Sakramentu we wtorek będzie jeszcze w kościele górnym, a już od środy w kościele dolnym. Zachęcamy do indywidualnej adoracji Pana Jezusa. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary, dzięki którym mogliśmy wyremontować kościół dolny.

Zachęcamy do włączenia się w akcję modlitewną Różaniec do Granic Nieba, polegającą na indywidualnym lub wspólnotowym odmawianiu różańca w intencji naszego Narodu, Ojczyzny i Kościoła, od dzisiaj do przyszłej niedzieli włącznie. Szczegółowe informacje na temat tego wydarzenia, stosowne modlitwy i rozważania różańcowe znajdziemy na stronie internetowej.

Komentarze zostały wyłączone.