Dzisiaj o godz. 16.00 odbędzie się konferencja różańcowa i zmiana tajemnic, a o godz. 17.00 sprawowana będzie Msza św. w intencjach różańcowych.

Gorąco zachęcamy do modlitwy w intencji zmarłych. Różaniec wypominkowy odmawiamy w dniu powszednie po Mszy św. wieczornej, a w niedziele o godzinie 18.00. Wypełnione karty wypominkowe prosimy składać w tych samych kopertach, w których były one dostarczone do domów. Pod chórem wyłożone są dodatkowe karty; korzystając z nich należy wpisać datę nabożeństwa.

W środę obchodzić będziemy Narodowe Święto Niepodległości. W naszym kościele porządek Mszy św. będzie taki jak w dzień powszedni, ale o godz. 18.00 sprawowana będzie Eucharystia w intencji naszej Ojczyzny – zapraszamy do wspólnej modlitwy. Prosimy także o wywieszenie w tym dniu flag narodowych.

Zachęcamy do adoracji Najświętszego Sakramentu. Przedłuża się renowacja tabernakulum do dolnego kościoła, dlatego w najbliższych dniach wystawienie będzie nadal w kościele górnym. Pod chórem wyłożony jest grafik indywidualnej adoracji na ten tydzień. Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary – wpłacane na konto, składane na tacę – dzięki którym możemy funkcjonować jako parafia i kontynuować prace remontowe w kościele dolnym.

Przypominamy, że osoby, które nie mogą przyjść do kościoła, mogą uczestniczyć we wszystkich nabożeństwach i Eucharystiach sprawowanych w naszej świątyni za pośrednictwem internetu.

Do skarbony pod chórem można składać ofiary na Pomoc Kościołowi e Potrzebie.

W najbliższą sobotę i niedzielę przeprowadzona będzie zbiórka makulatury.

Jak zawsze zachęcamy do czytania i rozważania Słowa Bożego, a także do lektury prasy katolickiej. Pod chórem i w zakrystii można nabyć „Niedzielę” i „Gościa Niedzielnego”, a w zakrystii także „Małego Gościa Niedzielnego” dla dzieci.

Komentarze zostały wyłączone.