Dzisiaj o godz. 16.00 w kościele odbędzie się spotkanie Kół Żywego Różańca, konferencja różańcowa i zmiana tajemnic, a o godz. 17.00 będzie Msza św. w intencjach różańcowych.

W Roku św. Józefa w każdy drugi wtorek miesiąca modlić się będziemy w intencji mężczyzn. Pierwsze takie spotkanie modlitewne odbędzie się w najbliższy wtorek. Zapraszamy wszystkich panów na Eucharystię o godz. 19.00.

Duszpasterstwo Akademickie zaprasza wszystkich studentów w najbliższą środę na godz. 19.00 do kościoła dolnego, na modlitewne czuwanie i adorację Najświętszego Sakramentu.

W czwartek, 11 lutego, przypada liturgiczne wspomnienie NMP z Lourdes. W tym dniu obchodzony jest Światowy Dzień Chorego. Z tej racji w naszym kościele o godz. 10.00 zostanie odprawiona dodatkowa Msza św. w intencji wszystkich osób chorych i w podeszłym wieku, podczas której udzielany będzie sakrament chorych. Od godz. 9.30 kapłani będą oczekiwać w konfesjonałach, aby każdy, kto pragnie przyjąć sakrament chorych, mógł wcześniej się wyspowiadać.

Dziękujemy za wszystkie ofiary na rzecz naszej parafii złożone w ostatnim czasie w zakrystii, w kancelarii czy wpłacone na parafialne konto. Serdeczne „Bóg zapłać!”

Stowarzyszenie Solidarności z Ubogimi Trzeciego Świata MAITRI prosi o przekazanie 1% podatku dochodowego na dokończenie budowy szkoły na Zanzibarze. Ulotki z numerem KRS-u wyłożone są na stołach pod chórem.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego parafialnego sklepiku. Można tam kupić m.in. Pismo Święte Starego i Nowego Testamentu, książkę „Traktat o prawdziwym nabożeństwie do NMP”, książki o św. Józefie, książkę „Czarny humor” ks. Pawlukiewicza i ks. Kowalskiego oraz modlitewniki, różańce, łańcuszki z medalikiem i inne dewocjonalia. Zainteresujmy się też prasą katolicką. „Niedzielę” i „Gościa Niedzielnego” można nabyć we wspomnianym sklepiku, a także pod chórem i w zakrystii.

Komentarze zostały wyłączone.