Lubelska Szkoła Ewangelizacji zaprasza dzisiaj na Eucharystię o godz. 19.00, a po niej na uwielbienie, podczas którego z mocą prosić będziemy o dary Ducha Świętego.

We wtorek przeżywać będziemy Święto Ofiarowania Pańskiego, potocznie zwane Świętem Matki Bożej Gromnicznej. W naszym kościele Msze św. z obrzędem poświęcenia gromnic odprawione będą o godz. 7.00, 8.30, 10.00 oraz wieczorem o 17.00 i 19.00.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek, jak co tydzień, wieczorną Eucharystię połączymy z nieszporami; modlić się będziemy w intencji naszej Ojczyzny, o pokój na świecie oraz o dobre wychowanie dzieci i młodzieży. W piątek po południu będą dwie Msze św. – o godz. 17.00 (na nią zapraszamy przede wszystkim dzieci) i o 18.00. Spowiedź w piątek podczas Mszy św. porannych oraz po południu, po nabożeństwie pokutnym, które rozpocznie się o godz. 16.00; zapraszamy na nie wszystkich, którzy poprzez słuchanie Słowa Bożego, rachunek sumienia oraz adorację Najświętszego Sakramentu pragną głębiej przeżyć sakrament pokuty i pojednania. W sobotę nabożeństwo fatimskie z procesją światła odprawimy o godz. 17.00.

W Roku św. Józefa Centrum Duszpasterstwa Młodzieży organizuje cykl spotkań „Sen o pięknym życiu…”. W każdy pierwszy czwartek miesiąca wraz ze św. Józefem chcemy towarzyszyć młodym w rozeznaniu ich powołania życiowego. O godz. 19.00 w studiu CDM będą audycje (spotkania i rozmowy z zaproszonymi gośćmi – w tym tygodniu na temat zakochania, jak dorastać do powołania do życia małżeńskiego), a o godz. 20.00 w kościele modlitwy o powołania. Wszystkie wydarzenia będą oczywiście transmitowane przez internet. Zapraszamy, szczególnie ludzi młodych.

Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w najbliższy czwartek, 4 lutego, bezpośrednio po Mszy św. o godz. 18.00.

Serdeczne dziękujemy za wszystkie ofiary „kolędowe”, które w ostatnim czasie zostały złożone na potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać!

Jak zawsze zachęcamy do czytania Pisma Świętego, prasy katolickiej i książek o tematyce religijnej. Zechciejmy zapoznać się z ofertą naszego parafialnego sklepiku. Można tam kupić m.in. „Ewangelie na każdy dzień 2021 r.”, „Tajemnice szczęścia”, „Traktat o prawdziwym nabożeństwie do NMP”, książki o św. Józefie: „Cuda św. Józefa”, „Życie św. Józefa męża Maryi”, „Trzeci. Jak św. Józef ratuje Kościół” (o tym, jak św. Józef nagle przemówił do świata poprzez objawienia), książki: „Jezu, Ty się tym zajmij” ks. Dolindo, „Z braku rodzi się lepsze” ks. Pawlukiewicza, „Czarny humor” ks.ks. Pawlukiewicza i Kowalskiego i „Antychryst. Ostatnia próba Kościoła” ks. Gobbi. W sklepiku można nabyć także modlitewniki, nowenny, medaliki, różańce i inne dewocjonalia oraz gromnice na święto Matki Bożej Gromnicznej.

Komentarze zostały wyłączone.