1. Dzisiaj jest pierwsza niedziela miesiąca. O godz. 18.00 w kościele odbędzie się konferencja różańcowa i zmiana tajemnic, a o godz. 19.00 sprawowana będzie Msza św. w intencjach różańcowych.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek, jak co tydzień, będzie całodzienne wystawienie Najświętszego Sakramentu. Gorąco zachęcamy do indywidualnej adoracji i modlitwy, szczególnie w intencji kapłanów oraz o nowe, dobre powołania kapłańskie i zakonne. W piątek po południu będzie tylko jedna Msza św. – o godz. 18.00. Spowiedź w piątek podczas Eucharystii porannych oraz po południu od godz. 17.00. W sobotę nabożeństwo fatimskie z procesją światła odprawimy o godz. 20.00.
  3. Przypominamy, że od dzisiaj do końca sierpnia w niedziele i uroczystości w naszym kościele nie będzie Mszy św. o godz. 13.00 i 17.00, a w dni powszednie nie będzie Eucharystii o godz. 7.30.
  4. Koło Przyjaciół Radia Maryja przyjmuje jeszcze zgłoszenia na Pielgrzymkę Rodziny Radia Maryja do Częstochowy w dniach 07 – 08 lipca. Zapisy w zakrystii.
  5. Osoby udające się w przyszłą niedzielę na pielgrzymkę do Warszawy informujemy, że wyjazd będzie o godz. 5.30.
  6. Stowarzyszenie Na Rzecz Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Ruchowo zaprasza po Mszy św. na kiermasz prac wykonanych przez podopiecznych. Dochód z kiermaszu przeznaczony będzie na zakup specjalistycznego sprzętu do nauki chodu  oraz budowę Ośrodka Opiekuńczo-Rehabilitacyjnego dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej. Zachęcamy do wsparcia.
  7. Na czas urlopów i wypoczynku zaopatrzmy się w odpowiednią lekturę, sięgnijmy po prasę i książkę katolicką. „Niedzielę” i „Gościa Niedzielnego” można nabyć pod chórem i w zakrystii. Gorąco zachęcamy do czytania.

Komentarze zostały wyłączone.