1. Dziękujemy paniom z Legionu Maryi za przygotowanie bukietów z ziół i kwiatów na uroczystość Matki Bożej Zielnej; dziękujemy także wszystkim, którzy nabywając je złożyli ofiarę na rzecz naszej parafii. Bóg zapłać.
  2. Jak co roku, w sobotę przed pierwszą niedzielą września wyruszy z naszej parafii piesza pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Kębelskiej w Wąwolnicy. Gorąco zachęcamy, szczególnie ludzi młodych, do wzięcia udziału w tej pielgrzymce. Zapisy przyjmujemy w zakrystii i w kancelarii.
  3. Organizujemy także pielgrzymkę autokarową na uroczystości w Wąwolnicy, w niedzielę 2 września. Wyjazd będzie o godz. 10.00. Koszt – 20 zł. Zapisy wraz z wpłatą w zakrystii lub w kancelarii.
  4. Już dzisiaj gorąco zapraszamy na koncert muzyki oratoryjnej, który odbędzie się w naszym kościele w niedzielę 2 września po Mszy św. o godz. 17.00. Połączone chóry oraz soliści wykonają m.in. Mszę G-dur Franciszka Schuberta. Więcej informacji o tym koncercie podamy w przyszłą niedzielę; będzie je można znaleźć także na plakatach.
  5. Na parkingu przy wjeździe od ul. Wallenroda, obok śmietnika, stoi kontener na makulaturę.
  6. Wolontariusze zapraszają po Mszy św. na kiermasz ciast, z którego dochód będzie przeznaczony na leczenie i rehabilitację kilkuletniej Igi Tarasińskiej. Zachęcamy do wsparcia.

Komentarze zostały wyłączone.