1. Ofiary złożone dzisiaj na tacę przeznaczone są na potrzeby naszego Seminarium Duchownego. Serdeczne Bóg zapłać!
  2. Dzisiaj, o godz. 18.00, w kościele odbędzie się pierwsze spotkanie dla kandydatów do bierzmowania, natomiast w przyszłą niedzielę, także o godz. 18.00, ale w sali konferencyjnej, będzie spotkanie dla rodziców tych kandydatów.
  3. Jutro rozpoczyna się październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Gorąco zachęcamy, szczególnie dzieci i młodzież, do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych. Odprawiać je będziemy w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 18.00.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek, jak co tydzień, będzie całodzienne wystawienie Najświętszego Sakramentu. Zachęcamy do adoracji i modlitwy, szczególnie w intencji kapłanów oraz o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. W piątek spowiedź podczas Mszy św. porannych oraz po południu, po nabożeństwie pokutnym, które rozpocznie się o godz. 16.00; o godz. 17.00 sprawowana będzie dodatkowa Msza św., na którą zapraszamy wszystkie dzieci. W sobotę nabożeństwo różańcowe rozpoczniemy już o godz. 17.00, a zakończymy je fatimską procesją światła po placu kościelnym.
  5. W tym tygodniu Lectio Divina będzie w sobotę, o godz. 16.30, w kościele. Serdecznie zapraszamy.
  6. W zakrystii można już nabyć Dziennik Medytacji „Słowo Życia” na rozpoczynający się jutro miesiąc – październik.

Komentarze zostały wyłączone.