Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Lublinie. Bóg zapłać za wszystkie ofiary!

Dzisiaj jest pierwsza niedziela miesiąca. O godz. 16.00 w kościele odbędzie się konferencja różańcowa i zmiana tajemnic, a o godz. 17.00 odprawiona będzie Msza św. w intencjach różańcowych.

Kandydatów do bierzmowania zapraszamy dzisiaj na Mszę św. o godz. 19.00, a po niej na pierwsze spotkanie organizacyjne.

W środę o godz. 19.00 sprawowana będzie dodatkowa Msza św. inaugurująca nowy rok pracy Duszpasterstwa Akademickiego. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji wszystkich studentów, profesorów i nauczycieli akademickich.

Zachęcamy, szczególnie dzieci i młodzież, do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych. Odprawiamy je w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 18.00. Przypominamy, że za pobożne odmówienie Różańca we wspólnocie można dostąpić łaski odpustu zupełnego.

Nasz chór parafialny zaprasza do wspólnego śpiewania. Gorąco zachęcamy obdarzone słuchem muzycznym osoby do wstępowania w szeregi chóru. Próby odbywają się w środy i piątki o godz. 19.00 w sali św. Cecylii.

Tradycyjnie, pod chórem wyłożony jest grafik indywidualnej adoracji Najświętszego Sakramentu na ten tydzień. Bardzo prosimy o wpisywania się. Z powodu prac renowacyjnych w kościele dolnym, adoracja nadal ma miejsce w kościele górnym.

Zachęcamy do czytania i rozważania Słowa Bożego, a także do lektury prasy katolickiej. Pod chórem można nabyć „Niedzielę” i „Gościa Niedzielnego”, a w zakrystii także „Małego Gościa Niedzielnego” dla dzieci.

Komentarze zostały wyłączone.