OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dziś trzydziesta niedziela zwykła w roku liturgicznym. We wspólnocie Kościoła obchodzona jest jako Niedziela Misyjna, która rozpoczyna tydzień misyjny. Naszą modlitwą wspieramy dziś wszystkich misjonarzy duchownych i świeckich, wypraszamy im Bożą pomoc w trudzie głoszenia Ewangelii. Do skarbony pod chórem można składać ofiary na Papieskie Dzieła Misyjne. Za każdy gest dobroci wobec misjonarzy składamy serdeczne Bóg zapłać!

2. Lubelska Szkoła Ewangelizacji Miriam zaprasza na uwielbienie z cyklu Silent Disco. Odbędzie się ono dziś po Mszy św. o 19.00

3. W najbliższy wtorek zapraszamy wszystkie kobiety na Mszę św. o godz. 18.00. Po Mszy św. wspólnota Kobiecej Przestrzeni zaprasza na spotkanie formacyjne do Sali Miłosierdzia Bożego.

4. Studentów zapraszamy na spotkania Duszpasterstwa Akademickiego w każdą środę o godz. 19.00 w Sali Miłosierdzia Bożego.

5. Powoli kończy się miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy do kościoła na nabożeństwa różańcowe w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o 18.00.

6. Dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w przygotowanie                          i rozniesienie kart wspominkowych. Wypełnione karty można składać podczas tacy, w zakrystii bądź w kancelarii. Prosimy, aby czynić to w tych samych kopertach, w których karty zostały dostarczone, gdyż to na kopercie jest data nabożeństwa.

7. W piątek, 28 października, w kalendarzu liturgicznym przypada święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. Solenizantom składamy najlepsze życzenia.

8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

Komentarze zostały wyłączone.