OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Zmiana tajemnic różańcowych dzisiaj o godz. 16:00

1. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. Dziś po południu o godz. 18:00 Gorzkie Żale, a w piątek Droga Krzyżowa:

– dla dzieci o godz. 16:00

– dla dorosłych o godz. 17:00

– dla młodzieży o godz. 19:00

Zachęcamy wszystkich Parafian do udziału w rekolekcjach wielkopostnych, które odbędą się w dniach 17-20.03.2024r.

2. Przypominamy o możliwości nabycia baranków paschalnych wykonanych w pracowni ojców Karmelitów w Lublinie. Mogą one stać się wartościowym prezentem na święta wielkanocne.

3. Młodzież licealną i studentów zapraszamy na Mszę świętą w intencji rozeznania powołania oraz dobrego męża i dobrą żonę we czwartek na godz. 19.00 do dolnego kościoła. Po Eucharystii warsztaty w Centrum Duszpasterstwa Młodych.

4. W najbliższy piątek, 8 marca odbędzie się kolejna edycja Ekstremalnej Drogi Krzyżowej. Zachęcamy do uczestnictwa. Więcej informacji na stronie edk.lublin.pl

5. W piątek, 8 marca, przypada Międzynarodowy Dzień Kobiet. Pamiętajmy w tym dniu, ale nie tylko wtedy, o naszych niewiastach: babciach, mamach, żonach, córkach i wnuczkach. Wyraźmy im naszą życzliwość jakimś dobrym słowem i drobnym gestem i nie ustawajmy w modlitwach za nich.

6. Stowarzyszenie mali bracia Ubogich zaprasza osoby mające czas i chcące ten czas dać osobom starszym i samotnym do kontaktu. Szczegóły na plakacie.

7. Oaza Rodzin serdecznie zaprasza małżeństwa, które chciałyby pogłębić swoją formację duchową na krótkie spotkanie informacyjne w niedzielę 10 marca po Mszy Świętej o godz. 11:30.

8. Narzeczonych zapraszamy na dzień skupienia w przyszłą niedzielę o godz. 15:00 do kościoła dolnego.

9. Osoby żyjące w związkach niesakramentalnych zapraszamy na rekolekcje w dniach 9-10 marca, które odbędą się w parafii NMP Nieustającej Pomocy w Lublinie.

10. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 17 rozpoczniemy nowennę przygotowującą nas na dobre duchowe przeżycie odpustu parafialnego ku czci św. Józefa.

11. Zachęcamy do czytania Słowa Bożego i prasy katolickiej.

Komentarze zostały wyłączone.