OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dziś o godz. 18.00 Gorzkie Żale, w piątek natomiast nabożeństwo Drogi Krzyżowej:

– dla dzieci o godz. 16.00

– dla młodzieży o godz. 19.00

– dla dorosłych o godz. 17.00

Znajdźmy czas, aby uczestniczyć w tych nabożeństwach, albowiem dzięki nim możemy głębiej przeżyć tajemnicę męki, śmierci i zmartwychwstania naszego Pana i lepiej rozumieć Jego nieskończoną miłość do każdej i każdego z nas.

2. Dzisiejsza niedziela nazywana jest NIEDZIELĄ AD GENTES i jest poświęcona modlitwie za misje i misjonarzy. Przy wyjściu ze świątyni będzie można wesprzeć dzieło misyjne Kościoła – do specjalnych puszek można wrzucać ofiary na ten cel.

3. W tym tygodniu przypadają czwartek przed pierwszym piątkiem, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.

W czwartek zapraszamy na wieczorne nabożeństwo w intencji powołanych do służby Bożej oraz o nowe i święte powołania.

W piątek przed południem odwiedziny chorych; adoracja Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa po mszy świętej o godz.7.00. Okazja do spowiedzi świętej podczas Mszy świętych porannych i od godz.16.00. Kancelaria parafialna tego dnia będzie nieczynna.

W sobotę przed wieczorną Eucharystią odprawimy nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny, które rozpocznie się o godz.17.00.

4. Młodzież z KSM rozprowadza dzisiaj zdrapki wielkopostne. Możemy zaopatrzyć się również w baranki wielkanocne wykonane w pracowni św. Józefa przy kościele Karmelitów. Zapraszamy również na warsztaty malowania ikon. Więcej szczegółów na plakacie.

5. Niech wielkopostne rekolekcje, które rozpoczniemy 17 marca 2024r., pomogą nam w podejmowaniu wysiłku przemiany życia i w dobrym przygotowaniu do przeżycia świąt Zmartwychwstania Pańskiego.

Szczegółowy program rekolekcji umieściliśmy, w parafialnej gazecie i stronie internetowej. Jutro rozpoczynamy rekolekcje dla dzieci i młodzieży.

6. Kobieca Przestrzeń zaprasza na Mszę świętą w intencji kobiet we wtorek o godz. 18.00 a potem na spotkanie formacyjne.

7. Zachęcamy do lektury Słowa Bożego oraz prasy katolickiej.

Komentarze zostały wyłączone.