OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1.Wzbudźmy w sobie wielkie pragnienie owocnego i dobrego przeżycia rozpoczętego czasu Wielkiego Postu. Wspólnie przeżyjmy ten czas uczestnicząc w nabożeństwach pasyjnych. W niedziele o godz. 18:00 zapraszamy na Gorzkie Żale. Natomiast w piątki zapraszamy na Drogę Krzyżową:

– dla dzieci na godz. 16:00

– dla dorosłych na godz. 17:00

– dla młodzieży na godz. 19:00

2. Rozpoczął się także czas Komunii Świętej wielkanocnej, który potrwa aż do Niedzieli Zesłania Ducha Świętego (Niedzieli Trójcy Świętej). Przypominamy o przykazaniu kościelnym o powinności skorzystania raz w roku z sakramentu pojednania i przyjęcia Komunii Świętej w okresie wielkanocnym. Każdego dnia podczas Mszy jest możliwość skorzystania ze spowiedzi świętej. Na te największe chrześcijańskie święta oczyśćmy nasze serca, uczyńmy je gotowymi na przyjęcie Zmartwychwstałego Pana.

3. Informujemy, że szkolne rekolekcje odbędą się w dniach 26-28 lutego a parafialne rekolekcje wielkopostne przeżywać będziemy w dniach 17-20 marca.

4. W czwartek, 22 lutego, przypada święto Katedry Świętego Piotra Apostoła. Przyjdźmy w tym dniu, jeśli mamy możliwość, na Mszę Świętą, a przede wszystkim pamiętajmy w modlitwie o Następcy Świętego Piotra, który nie przestaje prosić o to wsparcie.

5. Szkoła Podstawowa nr 22 przy ul. Rzeckiego zaprasza na dzień otwartych drzwi w dniu 24 lutego w godz. 10:00-12:30.

6. Dziękujemy za dar adoracji 24 godzin dla Pana w miniony czwartek i piątek. Przypominamy, że kościół dolny jest miejscem adoracji Najświętszego Sakramentu w dni powszednie w godz. 8:30-18:00. W poniedziałki modlimy się w intencji pokoju na świecie w godz. 19:00-20:30.

7. Stowarzyszenie na rzecz osób z niepełnosprawnościami ,,Kanonikos” zaprasza do współpracy. Więcej informacji o stowarzyszeniu na ulotkach, które wyłożone są pod chórem. 9. Kontener na makulaturę znajduje się przy wjeździe na parking parafialny.

8. Kontener na makulaturę znajduje się przy wjeździe na parking parafialny.

9. Zachęcamy do czytania Słowa Bożego, prasy katolickiej, dobrej lektury duchowej w którą możemy zaopatrzyć się w naszym sklepiku parafialnym.

Komentarze zostały wyłączone.