OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. We wtorek, 21 listopada, w liturgii wspominamy Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny. Gdy Maryja miała trzy lata, rodzice, Święty Joachim i Święta Anna, oddali Ją kapłanowi Zachariaszowi, ojcu Świętego Jana Chrzciciela, na wychowanie i naukę.

2. Zaś w środę, 22 listopada, przypada liturgiczne wspomnienie Świętej Cecylii, dziewicy i męczennicy, patronki chórzystów, lutników, muzyków, organistów, kościelnych zespołów wokalno-muzycznych. Przez jej wstawiennictwo będziemy polecali w modlitwie naszego pana organistę, członków chóru i scholii. Dziękujemy za ich posługę w naszej wspólnocie.

3. Przypominamy, że w naszym kościele przez cały listopad codziennie podczas modlitwy różańcowej po mszy świętej o godz. 18.00 polecamy naszych bliskich zmarłych. Karty wypominkowe można składać w zakrystii lub kancelarii. Serdecznie zapraszamy do tej modlitwy wszystkich naszych parafian!

4. Zbliżamy się do końca obecnego roku liturgicznego. Przyszła niedziela, 26 listopada, to uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata, ostatnia niedziela przed kolejnym Adwentem. Jak co roku, tego dnia, będziemy gościli w naszej parafii O. Wiesława oblata.

5. Do naszej świątyni zostały zakupione dwa nowe, zamykane konfesjonały. W najbliższym tygodniu będą kontynuowane prace związane z wykonaniem ogrzewania kościoła za pomocą pomp ciepła. O inwestycjach parafialnych będziemy mogli dowiedzieć się więcej   w najnowszym numerze naszej parafialnej gazety „ Ku Wspólnocie”. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.

6. Przy wjeździe na parking znajduje się kontener na makulaturę.

7. Zachęcamy do lektury Słowa Bożego i prasy katolickiej

Komentarze zostały wyłączone.