OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dzisiejsza uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata, to ostatni mocny akord roku liturgicznego przed adwentowym wyciszeniem.

2. Duszpasterstwo Rodzin zaprasza do gmachu Caritas Archidiecezji Lubelskiej na  Konferencję z okazji 40-lecia Studium życia Rodzinnego 2 grudnia o godz. 10.15.

3. Dzisiejsza uroczystość jest też świętem patronalnym Akcji Katolickiej. Przypomnijmy, że Akcja Katolicka jest publicznym stowarzyszeniem wiernych, a jej zasadniczym celem jest formacja duchowa, moralna, a także kulturalna.

4. Do końca listopada w naszym kościele codziennie podczas modlitwy różańcowej po Mszy Świętej o godz. 18.00 polecamy naszych bliskich zmarłych. Karty wypominkowe można składać w zakrystii lub kancelarii. Serdecznie zapraszam do tej modlitwy wszystkich naszych parafian!

5. Wspólnota Kobieca Przestrzeń zaprasza na Mszę Świętą w intencji Kobiet we wtorek o godz. 18:00 i na spotkanie w Sali Miłosierdzia Bożego.

6. W czwartek, 30 listopada, w kalendarzu liturgicznym przypada święto Świętego Andrzeja Apostoła. Był pierwszym uczniem powołanym przez Pana Jezusa, rodzonym bratem Świętego Piotra.

7. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.
W piątek będziemy przepraszać Boże Serce za wszelki brak miłości, za lekceważenie daru Bożego miłosierdzia podczas adoracji Najświętszego Sakramentu po Mszy Świętej o godz. 7.00. Okazja do pierwszopiątkowej spowiedzi w naszym kościele podczas Mszy Świętych porannych oraz od godz. 16.30.Tego dnia kancelaria parafialna jest nieczynna. Pierwszosobotnie nabożeństwo rozpoczniemy o godz. 17.00. W przyszłą niedzielę spotkanie zelatorów kółek różańcowych o godz. 15.00, a o godz.16.00 rozpoczniemy spotkanie formacyjne ogólne.

8. W kościele górnym trwają prace związane z montażem nowego ogrzewania pompami cieplnymi. W tym tygodniu planujemy ich uruchomienie.

9. Czas przygotować się do Adwentu – okresu radosnego i pobożnego oczekiwania na przyjście Pana Jezusa. W przyszłą niedzielę, 3 grudnia, wejdźmy w ten piękny, choć krótki czas wyciszeni i odpowiednio duchowo przygotowani.

10. Zachęcamy do lektury Słowa Bożego i prasy katolickiej.

Komentarze zostały wyłączone.