OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. We wtorek obchodzić będziemy uroczystość Świętego Wojciecha, biskupa, męczennika i patrona Polski. Znajdźmy w codziennym zabieganiu czas na spotkanie z Chrystusem we Mszy Świętej i na modlitwę w intencji naszej umiłowanej ojczyzny.

2. Również we wtorek o w czasie Mszy św. o 18 modlić się będziemy w intencji tegorocznych maturzystów, aby pomyślnie zdali egzamin dojrzałości, a także wybrali drogę życiowego powołania według woli Bożej.

3. W czwartek przypada święto Świętego Marka Ewangelisty, które jest tradycyjnym dniem modlitwy o urodzaje.

4. Muzeum Archidiecezji Lubelskiej zaprasza do zwiedzania Wieży Trynitarskiej. Wieża otwarta będzie od weekendu majowego.

5. Fundacja 12 kroków oferuje pomoc osobom w różnych kryzysach psychicznych i duchowych. Spotkania mają miejsce przy parafii św. Michała w Lublinie. Fundacja zaprasza na sympozjum „ Wreszcie żyć” 27 kwietnia do auli Caritas w Lublinie. Więcej informacji na stronie internetowej 12krokow.net

6. XXI Liceum Ogólnokształcące im. św. Stanisława Kostki w Lublinie , „Biskupiak”, zaprasza na drzwi otwarte 24 kwietnia 2024r. o godz. 12.00. Szczegóły znajdują się na plakacie.

7. Pielgrzymka parafialna o świętość rodzin do grobu bł. Rodziny Ulmów w Markowej odbędzie się 25 maja, w sobotę. W programie zwiedzanie bazyliki NMP i koncert organowy w Leżajsku, modlitwa przy grobie proboszcza † ks. kan. Stefana Soszki; Eucharystia przy relikwiach bł. Rodziny Ulmów w Markowej, konferencja ks. dr hab. Waldemara Janigi o bł. rodzinie Ulmów i śwętości małżonków; zwiedzanie zamku w Łańcucie; zwiedzanie Sanktuarium Św. Andrzeja Boboli i modlitwa w „Bobolówce” w Strachocinie; nabożeństwo majowe i wspólne grillowanie. Szczegóły na plakacie. Koszt wyjazdu 150 zł oraz dla zwiedzających Łańcut dodatkowo bilet 45 zł. Zapisy w zakrystii
i u ks. Damiana.

Komentarze zostały wyłączone.