Gorąco zachęcamy do uczestnictwa w wielkopostnych nabożeństwach pasyjnych. W naszym kościele Gorzkie Żale odprawiamy w niedziele o godz. 18.00, w środy o godz. 17.30 (w tym roku z powodu nabożeństw do św. Józefa śpiewać je będziemy przed wieczorną Eucharystią) i w soboty po Mszy św. o godz. 18.00, zaś Drogę Krzyżową w piątki – o godz. 16.00 dla dzieci, o 17.00 dla dorosłych i o godz. 19.00 dla młodzieży.

Wszystkie panie zapraszamy na dodatkową Mszę św. sprawowaną w ich intencji w najbliższy wtorek o godz. 19.00.

Tradycyjnie w czwartek wieczorną Eucharystię połączymy z nieszporami. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji naszej Ojczyzny, o dobre wychowanie dzieci i młodzieży oraz o pokój na świecie.

Dyrekcja i grono pedagogiczne Szkoły Podstawowej Nr 29, której patronem jest Adam Mickiewicz, a mottem słowa „Duma i Tradycja”, łączącej tradycję z nowoczesnością, kształtującej i wychowującej kolejne pokolenia już od 60 lat, zaprasza dzieci rozpoczynające w tym roku edukację do podjęcia nauki w tej szkole. Zapisy dzieci z rejonu rozpoczną się 1, marca. Bliższe informacje na stronie internetowej szkoły w zakładce „Rekrutacja”.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego parafialnego sklepiku. Dzisiaj jest ostatnia okazja na kupienie „Ewangelii na każdy dzień 2021 r.” W sklepiku można nabyć także Pismo Święte (wydanie pallotyńskie), Pismo Święte dla dzieci i młodzieży opatrzone komentarzami, objaśnieniami i kolorowymi mapami oraz wiele innych książek dla dorosłych i dla dzieci, a także modlitewniki, łańcuszki z medalikami i inne dewocjonalia.

Zainteresujmy się też prasą katolicką. „Niedzielę”, „Gościa Niedzielnego” i „Małego Gościa Niedzielnego” można nabyć pod chórem, w zakrystii oraz we wspomnianym sklepiku.

Komentarze zostały wyłączone.