Lubelska Szkoła Ewangelizacji zaprasza wszystkich młodych: „Jeżeli nie wiecie jak zagadać do Pana Boga, to to będzie najlepszy czas na dobry początek. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 19.00 zapraszamy na kolejne uwielbienie Silent Disco.”

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
W czwartek na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy wraz z Centrum Duszpasterstwa Młodzieży wszystkich ludzi młodych. Modlić się będziemy o rozeznanie powołania życiowego oraz o dobrego męża, dobrą żonę. Po Eucharystii będzie nabożeństwo z konferencją o powołaniu i rozeznawaniu powołania, adoracja Najświętszego Sakramentu, a następnie spotkanie w pomieszczeniach CDM-u.
W piątek wyspowiadać się będzie można podczas Mszy św. porannych oraz po południu od godz. 16.00.
W sobotę Nabożeństwo Fatimskie z procesją światła odprawimy o godz. 17.00.

W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 w kościele odbędzie się konferencja różańcowa, a o godz. 17.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencjach różańcowych.

Gorąco zachęcamy do uczestnictwa w wielkopostnych nabożeństwach pasyjnych. Gorzkie Żale odprawiamy w niedziele o godz. 18.00, w środy o godz. 17.30 i w soboty po Mszy św. o godz. 18.00, natomiast Drogę Krzyżową w piątki – o godz. 16.00 dla dzieci, o 17.00 dla dorosłych i o godz. 19.00 dla młodzieży i tych wszystkich, którzy nie mogą wcześniej uczestniczyć w tym nabożeństwie. Przypominamy, że za odprawienie Drogi Krzyżowej można uzyskać odpust zupełny; jeden raz w ciągu każdego tygodnia Wielkiego Postu można dostąpić łaski odpustu zupełnego także za pobożne uczestnictwo w Gorzkich Żalach.

Jak zawsze zachęcamy do czytania Słowa Bożego, książek religijnych i prasy katolickiej. W naszym parafialnym sklepiku można nabyć Pismo Święte, także dla młodzieży – z komentarzami i objaśnieniami, a dla dzieci „Biblię w opowiadaniach”. Znajdziemy tam też wiele książek, m.in. o św. Józefie, książek dla dzieci oraz dewocjonalia: różańce, modlitewniki, srebrne łańcuszki z medalikami.

Pod chórem i w zakrystii można kupić „Niedzielę” i „Gościa Niedzielnego”, a w zakrystii także „Małego Gościa Niedzielnego” dla dzieci.

Komentarze zostały wyłączone.