Rekolekcje, które dzisiaj rozpoczynamy, trwać będą do środy. W poniedziałek, wtorek i środę Msze św. z naukami rekolekcyjnymi sprawowane będą o godz. 6.30, 9.00, 11.00 i 18.00. Młodzież oraz tych wszystkich, którzy nie mogą przyjść wcześniej zapraszamy na godz. 19.30 — jutro i we wtorek będzie Liturgia Słowa, a w środę Eucharystia z kazaniem rekolekcyjnym. W poniedziałek, wtorek i środę nie będzie Mszy św. o godz. 8.00.

Wyspowiadać się będzie można we wszystkie dni rekolekcji. Kapłani spowiadać będą w kościele dolnym od godz. 6.00 do 6.30, od 8.30 do 12.00 i po południu od godz. 17.00 do 20.00, z przerwami w czasie głoszenia konferencji. Bardzo prosimy o nieodkładanie spowiedzi na ostatnie dni przed świętami.

W środę rozpoczniemy Nowennę do Bożego Narodzenia. W dni powszednie odprawiać ją będziemy po Mszy św. o godz. 18.00, a w przyszłą niedzielę po Eucharystii o godz. 17.00.

Gorąco zachęcamy do uczestnictwa w roratach, które w naszym kościele odprawiamy w dni powszednie o godz. 6.30. Po Mszach św. roratnych modlimy się Godzinkami o Niepokalanym Poczęciu NMP. Tych, którzy nie mogą uczestniczyć w roratach zapraszamy na adwentowe czuwanie w piątek po wieczornej Eucharystii.

Pod chórem można się zaopatrzyć w opłatki wigilijne. Prosimy o zabranie opłatków dla siebie, a także dla swoich bliskich, sąsiadów, którzy z różnych powodów sami nie mogą przyjść po opłatki.

Pod chórem są do nabycia także świece „Caritas”. Kupując je wspieramy Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.

W najbliższy weekend przeprowadzona będzie zbiórka makulatury. Kontener ustawiony będzie, jak zawsze, na parkingu parafialnym, obok śmietnika.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Pod chórem można nabyć „Niedzielę” i „Gościa Niedzielnego”, a w zakrystii także „Małego Gościa Niedzielnego” dla dzieci.

Komentarze zostały wyłączone.