Dzisiaj o godz. 18.00 będziemy mieli okazję wysłuchania pieśni pasyjnych w wykonaniu Violi Brzezińskiej, znanej artystki, wykonawczyni muzyki chrześcijańskiej. Wstęp jest wolny. Serdecznie zapraszamy. Z powodu tego koncertu nabożeństwo gorzkich żalów odprawimy wyjątkowo już o godz. 16.30.

We wtorek przeżywać będziemy uroczystość św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny – patrona naszej parafii.  Z tej racji już jutro, w przeddzień uroczystości, modlić się będziemy za tych spośród nas, których Bóg powołał do siebie w minionym roku. W ich intencji o godz. 17.30 odprawimy nabożeństwo wypominkowe, a o godz. 18.00 Eucharystię. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy, szczególnie rodziny tych zmarłych. We wtorek, w dzień odpustu, Msze św. sprawowane będą o godz. 7.00, 8.30, 10.00 oraz uroczysta suma odpustowa, której przewodniczył będzie ks. prał. Józef Dziduch, o godz. 18.00. Gorąco zachęcamy do uczestnictwa w tym dniu w Eucharystii, zwłaszcza w tej o godz. 18.00.

Przypominamy, że w okresie Wielkiego Postu spotkania ze Słowem Bożym w duchu Lectio divina odbywają się w soboty, o godz. 17.00.

Młodzież z KSM-u serdecznie dziękuje wszystkim ofiarodawcom za plastikowe nakrętki. I prosi o jeszcze. Nakrętki można składać w zakrystii ministranckiej i w pomieszczeniach Centrum Duszpasterstwa Młodzieży.

Dyrekcja XXVII LO im. Zesłańców Sybiru przy ul. Biedronki zaprasza na „Dzień otwartych drzwi” 19 marca, w godz. 10.00 – 14.00.

W swoje podwoje zaprasza także LO nr 19 przy ul. Rzeckiego. Tam „Dzień otwartych drzwi” odbędzie się 22 marca, w godz. 11.00 – 15.00.

Proboszcz parafii św. Jadwigi w Lublinie zaprasza na „Dzień otwartych drzwi” w prowadzonej przez parafię Katolickiej Szkole Podstawowej im. św. Jadwigi Królowej, przy ul. Kompozytorów Polskich, na Czechowie, 24 marca w godz. 12.00 – 15.00.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 22 przypomina, że tylko do 25 marca trwa nabór dzieci do klas pierwszych z obwodu szkoły.

Dzisiaj przed kościołem zbierane są do puszek ofiary na Krajowy Fundusz Misyjny „Ad gentes”.

Komentarze zostały wyłączone.