Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Metropolitalne Seminarium Duchowne w Lublinie. Bóg zapłać za wszystkie ofiary!

We wtorek rozpocznie się Tydzień Modlitw o jedność chrześcijan.

Domowy Kościół zaprasza wszystkie małżeństwa sakramentalne zainteresowane dołączeniem do wspólnoty Ruchu Światło-Życie na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 30 stycznia, o godz. 11.00, w sali konferencyjnej.

Wczoraj zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyjęli kolędującego kapłana w swoich domach. Dziękujemy za każde dobre słowo, za podzielenie się radościami i troskami dnia codziennego. Nade wszystko dziękujemy za wspólną modlitwę – zarówno tę w czasie odwiedzin w domach, jak i tę podczas wieczornych nabożeństw w kościele. Dziękujemy także za wszystkie ofiary złożone przy tej okazji na potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać!

Jak zawsze zachęcamy do czytania i rozważania Słowa Bożego, a także lektury prasy katolickiej. Pod chórem można nabyć „Niedzielę” i „Gościa Niedzielnego”, a w zakrystii i w naszym parafialnym sklepiku także „Miłujcie się”, „Różaniec” i „Małego Gościa Niedzielnego” dla dzieci. W sklepiku są do kupienia także książki o tematyce religijnej.

Komentarze zostały wyłączone.