Dzisiaj w naszej parafii odbędzie się skupienie przedślubne dla narzeczonych. Przyszłych małżonków zapraszamy na godz. 15.00 do kościoła dolnego.

Wszystkich członków Grupy Modlitewnej św. o. Pio zapraszamy na spotkanie opłatkowe, które odbędzie się dzisiaj o godz. 16.00 w sali konferencyjnej.

W najbliższy weekend przeprowadzona będzie zbiórka makulatury. Kontener ustawiony będzie, jak zawsze, na parafialnym parkingu, przy wjeździe od strony ul. Wallenroda.

Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Lublinie.

Zainteresujmy się prasą katolicką. Pod chórem można nabyć „Niedzielę” i „Gościa Niedzielnego”, a w zakrystii i naszym sklepiku także inne czasopisma.

Kontynuujemy wizytę duszpasterską. Przypominamy, że w tym roku przebiega ona dwuetapowo. Pierwszego dnia wieczorem odprawiana jest Msza św. i specjalne nabożeństwo w intencji wszystkich mieszkańców danej ulicy, a na drugi dzień kapłani odwiedzają rodziny mieszkające przy tej ulicy, ale tylko te, które zgłosiły chęć przyjęcia kolędującego księdza w swoim domu.

Porządek wizyty:

– ul. Kazimierza Wielkiego, Leszka Czarnego i Mieszka I jutro od godz. 17.00; na Mszę św. zapraszamy dzisiaj, na godz. 17.00.

– ul. Grażyny we wtorek, 11 stycznia, od godz. 17.00; Msza św. jutro o godz. 18.00.

– ul. K. Wallenroda w środę, 12 stycznia, od godz. 17.00; Msza św. we wtorek, 11 stycznia, o godz. 18.00.

– ul. Pana Tadeusza, Rymwida oraz Wajdeloty 3 i 4 w czwartek, 13 stycznia, od godz. 17.00; Msza św. w środę, 12 stycznia, o godz. 18.00.

– ul. Wajdeloty od nr 5 do końca w piątek, 14 stycznia, od godz. 17.00; Msza św. w czwartek, 13 stycznia, o godz. 18.00.

– ul. Wileńska i Nowogródzka w sobotę, 15 stycznia, od godz. 10.00; Msza św. w piątek, 14 stycznia, o godz. 18.00. W sobotę kapłani odwiedzą także rodziny, które nie mogły przyjąć księdza w wyznaczonym dla nich terminie.

Plan wizyty wywieszony jest pod chórem. Bardzo prosimy, aby osoby przyjmujące księdza w swoich domach na czas wizyty założyły maseczki.

Komentarze zostały wyłączone.