Ofiary zebrane dzisiaj na tacę przeznaczone są na potrzeby Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Lublinie. Bóg zapłać!

Jutro rozpocznie się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan pod hasłem „Trwajcie w mojej miłości, a przyniesiecie obfity owoc”. W naszej archidiecezji centralne nabożeństwo odbędzie się jutro o godz. 17.00 w archikatedrze. Przewodniczył będzie ks. abp Stanisław Budzik, a kazanie wygłosi prawosławny ordynariusz lubelsko-chełmski abp Abel.

Z woli Ojca Świętego Franciszka w Kościele przeżywamy Rok św. Józefa. Z tej racji w naszej parafii, której patronuje św. Józef, przez cały rok, w każdą trzecią środę miesiąca po wieczornej Mszy św. wotywnej o św. Józefie odprawiać będziemy specjalne nabożeństwo ku czci naszego Patrona i modlić się za Jego wstawiennictwem w różnych potrzebach. Temat stycznia: „Głowa Najświętszej Rodziny – Podpora rodzin”, zapraszamy zatem do wspólnej modlitwy w intencji rodzin w najbliższą środę, 20 stycznia, na godz. 18.00.

Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na spotkanie i katechezę w najbliższy piątek na godz. 19.00 do kościoła.

Tradycyjnie pod chórem wyłożony jest grafik indywidualnej adoracji Najświętszego Sakramentu w kościele dolnym. Prosimy o wpisywanie się.

Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary kolędowe, które w ostatnim czasie zostały złożone na potrzeby naszej parafii.

Jak zawsze zachęcamy do czytania i rozważania Słowa Bożego, a także do lektury prasy katolickiej, którą można nabyć pod chórem, w zakrystii oraz w naszym parafialnym sklepiku.

Komentarze zostały wyłączone.