We wtorek o godz. 19.00 sprawowana będzie dodatkowa Msza św. w intencji kobiet, po której wszystkie panie będą mogły zawierzyć się św. Józefowi. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

Wszystkich studentów i wykładowców zapraszamy w najbliższą środę na godz. 19.00 na Mszę św., podczas której modlić się będziemy o szczęśliwy przebieg rozpoczynającej się niebawem sesji zaliczeniowo-egzaminacyjnej.

Przypominamy, że w kościele dolnym codziennie od godz. 8.30 do 18.00 trwa wystawienie Najświętszego Sakramentu. Gorąco zachęcamy do adoracji Pana Jezusa. Pod chórem wyłożony jest grafik adoracji indywidualnej na ten tydzień – prosimy o wpisywanie się.

Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary „kolędowe” na potrzeby naszej parafii składane w zakrystii, w kancelarii i wpłacane na parafialne konto. Bóg zapłać! Jak wiadomo, w tym roku nie będzie wizyty duszpasterskiej w tradycyjnej formie, kapłani nie będą odwiedzać rodzin w ich domach, pragniemy jednak modlić się o Boże błogosławieństwo dla wszystkich naszych parafian. W najbliższe dni wieczorne Eucharystie sprawowane będą w intencji mieszkańców poszczególnych osiedli: w poniedziałek – osiedla Piastowskiego, we wtorek – osiedla Bolesława Prusa, w środę – osiedla Marii Konopnickiej i w czwartek – osiedla Adama Mickiewicza. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

Dzisiaj Kościół katolicki w Polsce obchodzi Dzień Solidarności z Chorwacją. Do skarbon pod chórem można składać ofiary na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi, które w grudniu nawiedziło ten kraj.

Gorąco zachęcamy, szczególnie dzisiaj, w Niedzielę Biblijną, do czytania i rozważania Słowa Bożego oraz lektury prasy katolickiej. Pod chórem i w zakrystii można nabyć „Niedzielę” i „Gościa Niedzielnego”, a w naszym parafialnym sklepiku „Ewangelie na każdy dzień 2021 roku”, książki: „Cuda św. Józefa”, „Życie św. Józefa męża Maryi” oraz inne o tematyce religijnej, a także modlitewniki, nowenny i nabożeństwa do prywatnego odmawiania. W sklepiku są też gromnice na święto Ofiarowania Pańskiego.

Komentarze zostały wyłączone.