1. Dziękujemy ks. Tomaszowi Mantykowi za wygłoszone dzisiaj Słowo Boże. Wprowadza nas ono w przeżywanie Tygodnia Biblijnego, podczas którego chcemy, wsłuchując się w orędzie biblijne, lepiej poznać osobę św. Józefa. Zapraszamy codziennie na Eucharystię o godz. 18.00. Homilie głosił będzie znany już nam z adwentowych misji parafialnych ks. Andrzej Jasnos.
  2. W niedziele wielkanocne wspólnoty neokatechumenalne organizują otwarte katechezy ewangelizacyjne. Spotkania rozpoczynają się przed kościołem o godzinie 16.00. Zapraszamy do uczestnictwa.
  3. Dzisiaj, o godz. 18.00, w sali konferencyjnej odbędzie się spotkanie organizacyjne dla uczestników pielgrzymki do Chorwacji oraz Bośni i Hercegowiny. Jest jeszcze kilka miejsc na tę pielgrzymkę.
  4. Comiesięczne spotkanie formacyjne Akcji Katolickiej odbędzie się we wtorek, po Mszy św. o 18.00, w czytelni czasopism.
  5. Spotkanie ze Słowem Bożym w duchu Lectio Divina będzie w piątek, o godz. 17.00, w kościele. Serdecznie zapraszamy, tym bardziej, ze przeżywamy Tydzień Biblijny.
  6. W dniach 20 – 22 kwietnia, tj. w najbliższy piątek, sobotę i niedzielę, w naszej parafii będą miały miejsce Warsztaty Muzyki Gospel „Bogaci nadzieją w mocy Ducha Świętego”. W przyszłą niedzielę uczestnicy tych warsztatów wezmą udział w Eucharystii o godz. 17.00, a następnie dadzą krótki koncert. Serdecznie zapraszamy.
  7. Zachęcamy do wzięcia udziału w organizowanych przez Koła Żywego Różańca pielgrzymkach. 12 maja odbędzie się Pielgrzymka Czytelników Miesięcznika „Różaniec” do Loreto k/Wyszkowa, natomiast w dniach 1 – 2 czerwca Ogólnopolska Pielgrzymka Żywego Różańca na Jasną Górę. Szczegółowe programy tych pielgrzymek wywieszone są w gablocie. Zapisy w zakrystii.
  8. Organizujemy parafialne kolonie dla dzieci. Odbędą się one w dniach 25 czerwca – 4 lipca w miejscowości Kluszkowce nad Zalewem Czorsztyńskim. Zapisy           i szczegółowe informacje w zakrystii lub w kancelarii; program zamieszczony jest także na stronie internetowej naszej parafii.
  9. Przyjmujemy już zapisy na ogłoszoną w ostatnim numerze „Ku Wspólnocie” autokarową pielgrzymkę do Rumunii w dniach 1 – 9 września. Szczegółowy program jest do pobrania w zakrystii i w kancelarii.
  10. Informujemy, że brat Paweł Bolibok, syn Tadeusza i Danuty, przyjmie święcenia diakonatu. Jeśli ktoś posiada wiedzę o faktach czyniących go niegodnym przyjęcia sakramentu święceń ma obowiązek powiadomić tutejszych duszpasterzy. Jednocześnie polecamy brata Pawła waszym modlitwom.

Komentarze zostały wyłączone.