Przypominamy, że przeżywamy Rok św. Józefa. Z tej racji w naszej parafii, której patronuje św. Józef, w każdą trzecią środę miesiąca po wieczornej Mszy św. wotywnej o św. Józefie odprawiamy specjalne nabożeństwo ku czci naszego Patrona i modlimy się za Jego wstawiennictwem w różnych potrzebach. W najbliższą środę tematem nabożeństwa będą słowa Pana Jezusa „Oto wszystko czynię nowe”. Serdecznie zapraszamy.

Tradycyjnie w czwartek wieczorną Eucharystię połączymy z nieszporami. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji naszej Ojczyzny, o dobre wychowanie dzieci i młodzieży oraz o pokój na świecie.

W piątek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na nabożeństwo drogi światła, podczas którego rozważać będziemy ewangeliczne opisy spotkania Zmartwychwstałego Pana Jezusa z Jego uczniami.

Gorąco zachęcamy, szczególnie na początku Tygodnia Biblijnego, do czytania i rozważania Słowa Bożego. Zachęcamy także do nabywania i czytania „Niedzieli”, „Gościa Niedzielnego” oraz innej prasy katolickiej. Można się w nią zaopatrzyć pod chórem u ministrantów, w zakrystii i w naszym parafialnym sklepiku.

Komentarze zostały wyłączone.