Lubelska Szkoła Ewangelizacji Miriam zaprasza wszystkich na kolejne spotkanie modlitewne i uwielbienie z cyklu Silent Disco. Odbędzie się ono dzisiaj po Mszy św. o godz. 19.00. W spotkaniu będzie można uczestniczyć także online.

W piątek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na nabożeństwo drogi światła. Przy czternastu stacjach drogi rozważać będziemy ewangeliczne opisy spotkania Zmartwychwstałego Chrystusa z Jego uczniami.

W najbliższą sobotę rozpoczyna się maj – miesiąc poświęcony Matce Bożej. O godz. 17.00, jak w każdą pierwszą sobotę miesiąca, odprawimy nabożeństwo fatimskie, ale połączymy je z nabożeństwem majowym. W przyszłą niedzielę nabożeństwo majowe będzie o godz. 18.00. Zapraszamy także na „majówki”, które odprawiać będziemy codziennie o godz. 20.30 na dworze, pod figurą św. Józefa.

Centrum Dziennego Pobytu dla Seniorów przy ul. Pozytywistów 16 serdecznie zaprasza wszystkie starsze osoby, które w gronie rówieśników pragną pożytecznie przeżyć czas wolny. Informacje na temat oferty i możliwości skorzystania z niej znajdziemy na ulotkach wyłożonych pod chórem.

Wolontariusze Fundacji Życie i Rodzina zbierają podpisy pod petycją do Rady Miasta Lublin o zaprzestanie finansowania organizacji i inicjatyw promujących szkodliwe ideologie.

W przyszłą niedziele zbierane będą ofiary na potrzeby Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Lublinie.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. „Niedzielę” i „Gościa Niedzielnego” można kupić pod chórem i w zakrystii, a inne czasopisma i książki religijne w naszym parafialnym sklepiku, gdzie można nabyć także dewocjonalia i flagi państwowe.

Komentarze zostały wyłączone.