OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Pamiętajmy, że najważniejszym zadaniem w tym świętym czasie Wielkiego Postu jest nasze nawrócenie. Ma ono dokonać się przede wszystkim w naszym sercu. Pomagają nam w tym zewnętrzne praktyki pokutne oraz udział w wielkopostnych nabożeństwach pasyjnych: piątkowej Drodze krzyżowej o godz. 16.00 ( Dla dzieci ), 17.00 ( dla dorosłych ), 19.00 ( Dla młodzieży ) i Gorzkich żalach we środę o godz. 17.30 oraz w niedzielę o godz. 18.00. Przypominam, że za pobożny udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny.

2. Dziś po Mszy sw. O 19.00 w kościele odbędzie się nabożeństwo przygotowujące do ŚDM w Lizbonie. ZApraszamy

3. W tym tygodniu, od poniedziałku do środy, odbędą się rekolekcje dla szkół podstawowych i licealnych z naszej parafii. Rekolekcje dla dorosłych i młodzieży będą od 26 do 29 marca 2023r.

4. W najbliższy weekend odbędzie się zbiórka makulatury. Kontener będzie ustawiony na parkingu parafialnym.

5. W poniedziałek, 13 marca, przypada 10. rocznica wyboru papieża Franciszka na Stolicę Piotrową. Powierzajmy go Opatrzności Bożej oraz opiece Matki Najświętszej w naszych osobistych modlitwach, aby bezpiecznie zdołał przeprowadzić Kościół przez burzliwe współczesne czasy.

6. W środę zapraszamy na nabożeństwo ku czci św. Józefa: „Idźmy do św. Józefa”. Odbedzie się ono po Mszy św. o 18.00

7. Już dzisiaj informujemy, że odpust parafialny ku czci św. Józefa będziemy przeżywali 20 marca. Suma odpustowa o godzinie 18.00.

8. W ramach ogólnopolskiej akcji Caritas, mamy do nabycia baranki wielkanocne i paschaliki.

9. Zachęcamy do lektury Słowa Bożego i prasy katolickiej.

Komentarze zostały wyłączone.