1. Wczoraj rozpoczęliśmy Nowennę przed uroczystością św. Józefa. Dzisiaj i w przyszłą niedzielę odprawimy ją po Mszach św. o godz. 17.00, a w dni powszednie po Mszach św. o godz. 18.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za wstawiennictwem naszego Patrona.
  2. We wtorek po wieczornej Mszy św. w czytelni czasopism odbędzie się spotkanie Akcji Katolickiej.
  3. W czwartek, jak co tydzień, będzie całodzienne wystawienie Najświętszego Sakramentu. Zachęcamy do indywidualnej adoracji i modlitwy, szczególnie w intencji kapłanów oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne.
  4. Nasze parafialne rekolekcje wielkopostne rozpoczną się w przyszłą niedzielę. Wygłosi je ks. Łukasz Głaz, duszpasterz akademicki Politechniki Lubelskiej. Szczegółowy program rekolekcji podamy za tydzień.
  5. Chorych z przedświąteczną posługą sakramentalną kapłani odwiedzą w sobotę po rekolekcjach, tj. 24 marca. Adresy można już zgłaszać w zakrystii lub w kancelarii.
  6. W przyszłą niedzielę, w przeddzień uroczystości odpustowej ku czci św. Józefa, o godz. 19.00 sprawowana będzie Msza św. w intencji parafian zmarłych od ostatniego odpustu. Zapraszamy do wspólnej modlitwy, szczególnie rodziny, krewnych i przyjaciół tych zmarłych.
  7. Także w przyszłą niedzielę, o godz. 20.00, zespół „Guadalupe” wykona „Oratorium o św. Józefie”. Serdecznie zapraszamy na ten koncert. Wstęp jest wolny.
  8. Już dzisiaj informujemy, że w uroczystość św. Józefa, w poniedziałek, 19 marca, uroczysta suma odpustowa sprawowana będzie o godz. 18.00.
  9. Przypominamy, że w dniach 28 kwietnia – 5 maja br. planujemy parafialną pielgrzymkę do Bośni i Hercegowiny oraz Chorwacji. W programie: Medjugorie, Mostar, Dubrownik, Split, Trogir i Ludbreg, a także Wodospady Kravica i Jeziora Plitwickie. Szczegółowy program wywieszony jest w kruchcie kościoła oraz zamieszczony na stronie internetowej naszej parafii. Zgłoszenia chętnych przyjmujemy w zakrystii i w kancelarii.
  10. Prosimy o pomoc w przygotowaniu paczek świątecznych dla najuboższych parafian. Ofiary na ten cel można składać w zakrystii i w kancelarii, bądź wrzucać do skarbony przy głównym wejściu do kościoła. Za każdy gest solidarności z potrzebującymi – serdeczne „Bóg zapłać”.
  11. Młodzież z KSM-u zaprasza po Mszy św. na kiermasz palm wielkanocnych.

Komentarze zostały wyłączone.