Dzisiaj jest pierwsza niedziela miesiąca. O godz. 16.00 w kościele odbędzie się konferencja różańcowa i zmiana tajemnic, a o 17.00 odprawiona będzie Msza św. w intencjach różańcowych.

Po przewie spowodowanej wizytą duszpasterską wracamy do spotkań w ramach cyklu „Poniedziałki z duchowością chrześcijańską”. Od jutra podczas poniedziałkowych Eucharystii o godz. 18.00 gościć będziemy oo. karmelitów, którzy przybliżą nam duchowość św. Jana od Krzyża i św. Teresy z Avili. To nauczanie polecamy zwłaszcza tym, którzy potrzebują światła na trudności w wierze i modlitwie.

W tym tygodniu Lectio divina, czyli rozważanie Słowa Bożego przewidzianego na następną niedzielną,  odbędzie się w piątek o godz. 17.00 w kościele. Serdecznie zapraszamy.

Ruch Solidarności z Ubogimi Trzeciego Świata „Maitri” zaprasza na Mszę św. w najbliższy piątek o godz. 17.00 w kościele dolnym, a po Eucharystii na spotkanie formacyjne w sali konferencyjnej.

Gorąco zachęcamy do czytania prasy katolickiej. „Niedzielę” i „Gościa Niedzielnego” można nabyć pod chórem i w zakrystii, a inne czasopisma w naszym parafialnym sklepiku.

Komentarze zostały wyłączone.