Dziękujemy paniom z Legionu Maryi za przygotowanie kadzidła i kredy na Uroczystość Objawienia Pańskiego, a także za ofiary, które zebrały i przekazały na potrzeby naszej parafii. Serdecznie dziękujemy również za wszystkie ofiary „kolędowe” składane na tacę, w zakrystii, w kancelarii i wpłacane na parafialne konto. Bóg zapłać!

Oaza Domowego Kościoła zaprasza w najbliższy czwartek, 11 stycznia, na wspólne kolędowanie. Będzie także możliwość wspólnego śpiewania kolęd online.

Zwracamy się z gorącą prośbą do byłych lektorów i ministrantów o przyniesienie nieużywanych, niepotrzebnych im strojów liturgicznych – alb, komż, pelerynek.

Gościmy dzisiaj siostry dominikanki mające w swoim charyzmacie między innymi opiekę nad dziećmi, które nie zaznały ciepła życia rodzinnego. Po Mszy św. siostry zbierały będą ofiary na potrzeby prowadzonego przez nie domu dziecka na lubelskim Sławinie. Zechciejmy wesprzeć to szlachetne dzieło.

Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Lublinie.

Zainteresujmy się prasą katolicką. Pod chórem i w zakrystii można nabyć „Niedzielę” i „Gościa Niedzielnego”, a w zakrystii również „Małego Gościa Niedzielnego” dla dzieci. Zachęcamy także do odwiedzenia naszego sklepiku, gdzie oprócz prasy można kupić różne książki, m.in. „Ewangelie na każdy dzień 2021 roku.”

Komentarze zostały wyłączone.