Dzisiaj jest pierwsza niedziela miesiąca. O godz. 16.00 w kościele odbędzie się konferencja różańcowa i zmiana tajemnic, a o godz. 17.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencjach różańcowych.

W środę, 6 stycznia, przeżywać będziemy Uroczystość Objawienia Pańskiego, potocznie zwaną Świętem Trzech Króli. Porządek Mszy św. w naszym kościele będzie niedzielny. Na zakończenie każdej Eucharystii odbędzie się obrzęd poświęcenia kadzidła i kredy. Ofiary zebrane na tacę przeznaczone będą na „Krajowy Fundusz Misyjny”. W uroczystość Objawienia Pańskiego każdy katolik powinien uczestniczyć w Eucharystii.

Od 2011 roku w uroczystość Objawienia Pańskiego ulicami Lublina przechodził Orszak Trzech Króli.  Mimo pandemii i obowiązujących obostrzeń, także w tym roku Orszak odbędzie się, chociaż w zmienionej formie. Zainteresowanych odsyłamy do strony internetowej Orszaku.

Przypominamy, że w kościele dolnym codziennie od godz. 8.30 do 18.00 trwa wystawienie Najświętszego Sakramentu. Gorąco zachęcamy do indywidualnej adoracji Pana Jezusa.

Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary „kolędowe” na potrzeby naszej parafii składane na tacę, w zakrystii, w kancelarii i wpłacane na parafialne konto. Bóg zapłać!

Pod chórem można kupić „Niedzielę” i „Gościa Niedzielnego”, a w zakrystii także „Małego Gościa Niedzielnego” dla dzieci. Zachęcamy do nabywania i czytania.

Komentarze zostały wyłączone.