Trwamy w oktawie Narodzenia Pańskiego. Zachęcamy do uczestnictwa w Eucharystii w kolejne dni oktawy, tym bardziej, że w tym roku mamy ograniczone możliwości uczestniczenia w Mszy św. niedzielnej w kościele.

Najbliższy czwartek będzie ostatnim dniem 2020 toku. Serdecznie zapraszamy na wieczorną Eucharystię połączoną z nieszporami i specjalne nabożeństwo, podczas których Bogu dziękować będziemy za wszelkie dobro, jakim obdarzył nas w mijającym roku, i przepraszać Go za popełnione grzechy. Ponieważ od godz. 19.00 będzie obowiązywał zakaz przemieszczania się, Eucharystię rozpoczniemy już o godz. 17.00!

W piątek Nowy Rok – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze św. w naszym kościele odprawiane będą według porządku niedzielnego. Przypominamy, że jest to uroczystość nakazana i każdy katolik ma obowiązek uczestniczyć w Eucharystii.

W sobotę, która będzie pierwszą sobotą miesiąca, o godz. 17.00 odprawimy nabożeństwo fatimskie z procesją światła. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

W przyszłą niedzielę, o godz. 16.00, w kościele odbędzie się konferencja różańcowa i zmiana tajemnic, a o godz. 17.00 odprawiona będzie Msza św. w intencjach różańcowych.

Pod chórem i w zakrystii można jeszcze kupić bogate w treści świąteczne numery „Niedzieli” i” Gościa Niedzielnego”. Zachęcamy do nabywania i czytania.

Składamy serdeczne podziękowania za wszystkie ofiary, które zostały złożone przy okazji nabywania opłatków.

Z powodu pandemii w tym roku w okresie Bożego Narodzenia nie będzie tradycyjnej kolędy, kapłani nie mogą przybyć z błogosławieństwem do naszych domów. Pamiętamy jednak o wszystkich rodzinach z naszej parafii w modlitwach. Składane co roku przy okazji wizyty duszpasterskiej ofiary stanowią ważny element funkcjonowania ekonomicznego parafii. Dziękujemy wszystkim, którzy rozumiejąc wyjątkowość sytuacji wspierają naszą wspólnotę przynosząc ofiary do zakrystii lub kancelarii. Bóg zapłać!

Komentarze zostały wyłączone.