Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. Bóg zapłać za wszystkie ofiary!

Dzisiaj w naszym kościele Msze św. sprawowane są w takim porządku jak w każdą niedzielę, z tym, że po południu będzie tylko jedna Msza św., o godz. 17.00. Nie będzie Eucharystii o godz. 19.00! O godz. 18.00 odprawimy nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego ma swoją oktawę – przez osiem kolejnych dni Kościół raduje się zwycięstwem Chrystusa nad śmiercią tak samo uroczyście, jak to czyniliśmy wczoraj. Zachęcamy zatem do licznego uczestnictwa w Eucharystii w kolejne dni oktawy. Z racji oktawy w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

W przyszłą niedzielę, w ostatnim dniu oktawy Zmartwychwstania Pańskiego, obchodzić będziemy Święto Miłosierdzia Bożego. O godz. 15.00, w godzinie miłosierdzia, zostanie odprawiona dodatkowa Msza św., którą poprzedzi Koronka do Miłosierdzia Bożego.

Lubelska Szkoła Ewangelizacji Miriam zaprasza w przyszłą niedzielę na Eucharystię o godz. 19.00, a po niej na kolejne czuwanie modlitewne i uwielbienie z cyklu Silent Disco.

Rada Dzielnicy Rury zaprasza do udziału w akcji „Posprzątajmy Lublin na wiosnę”. Wszystkich, którzy chcą włączyć się w sprzątanie dzielnicy zapraszamy w najbliższą sobotę, 23 kwietnia, na godz. 9.30, na parking parafialny.

Jak zawsze zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Pod chórem można kupić „Niedzielę” i „Gościa Niedzielnego”, a w zakrystii także inne czasopisma.

Komentarze zostały wyłączone.