Dzisiejsza taca przeznaczona jest na programy pomocowe realizowane przez lubelską „Caritas”. Bóg zapłać za wszystkie ofiary.

Młodzież zachęcamy do wzięcia udziału w SMAL-u – Spotkaniu Młodych Archidiecezji Lubelskiej, które odbędzie się w dniach 19 – 22 sierpnia w Garbowie. Gościem specjalnym tegorocznego SMAL-u będzie o. Tomasz Nowak, który poprowadzi konferencje, a oprawę muzyczną przygotował zespół niemaGOtu. Chętnych do wzięcia udziału w tym wydarzeniu zapraszamy po Mszy św. do zakrystii, gdzie ks. Damian przyjmuje zgłoszenia.

Zachęcamy, szczególnie ludzi młodych, do uczestnictwa w pieszej pielgrzymce do Sanktuarium Matki Bożej Kębelskiej w Wąwolnicy, w pierwszą sobotę września. Zapisać się można w zakrystii bądź w kancelarii.

Przy wjeździe na parafialny parking, obok śmietnika, ustawiony jest kontener, do którego jeszcze dzisiaj i jutro można składać makulaturę.

Zainteresujmy się prasą katolicką. Pod chórem można nabyć „Niedzielę” i „Gościa Niedzielnego”, a w zakrystii także „Różaniec”, „Miłujcie się” i „Małego Gościa Niedzielnego” dla dzieci. Zachęcamy też do czytania Biblii i rozważania Słowa Bożego.

Komentarze zostały wyłączone.