W czwartek, 26 sierpnia, przypada Uroczystość NMP Częstochowskiej. W naszym kościele Msze św. odprawione będą o godz. 7.00, 8.30, 10.00 oraz po południu o godz. 17.00 i 19.00. Kancelaria parafialna w tym dniu będzie nieczynna.

W sobotę przed pierwszą niedzielą września wyruszy z naszej parafii piesza pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Kębelskiej w Wąwolnicy. Gorąco zachęcamy, szczególnie ludzi młodych, do wzięcia udziału w tej pielgrzymce. Zapisy przyjmujemy w zakrystii i w kancelarii.

W najbliższy wtorek w kościele dolnym instalowane będą nowe ławki w nawach bocznych. Z tego powodu wystawienie Najświętszego Sakramentu będzie w kościele górnych. Gorąco zachęcamy do indywidualnej modlitwy i adoracji Pana Jezusa Eucharystycznego.

Miejski Urząd Pracy w Lublinie informuje, że posiada środki finansowe na organizację szkoleń dających osobom bezrobotnym uprawnienia do wykonywania zawodu spawacza oraz operatora obrabiarek sterowanych numerycznie. Szczegółowych informacji należy szukać w Urzędzie Pracy i na jego stronie internetowej.

Dziękujemy paniom z Legionu Maryi za przygotowanie bukietów z ziół i kwiatów na uroczystość Matki Bożej Zielnej; dziękujemy także wszystkim, którzy nabywając te bukiety złożyli ofiarę na rzecz naszej parafii. Bóg zapłać!

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Pod chórem można kupić „Niedzielę” i „Gościa Niedzielnego”, a w zakrystii także „Różaniec”, „Miłujcie się” i „Małego Gościa Niedzielnego” dla dzieci.

Komentarze zostały wyłączone.